підтяжки обличчя, як отримати безкоштовну підтяжку обличчя без хірургічного втручання з

Провисання щік, втомлений висять очі, індичка шиї лише деякі з речей, які відбуваються на обличчі з віком. Підтяжки обличчя буде робити трюк, але, можливо, у вас немає часу для відновлення або скальпелі просто не ваша річ. Вони можуть бути досить дорогими також, і це дійсно не в бюджет просто зараз.

Ви, напевно, бачили рекламні ролики для цих пристосувань, які допоможуть вам здійснити ваші обличчя, але ви дійсно не маєте потребу в них. Ви можете дати собі трохи ліфті будинку, без спеціального устаткування, необхідного. Ось деякі вправи, які можуть допомогти вам відстрочити необхідність фактичного хірургія Підтяжка особи:

Вправа для всього обличчя

Відкрийте широкі, рот і очі, і стирчать мову. Затримайтеся в цьому вираз для рахунку 10 і повторити 5 разів. Ні, це не привабливо, і ви, мабуть, хочете зробити це за закритими дверима навіть від вашого чоловіка і дітей. В іншому випадку, вони можуть думати, що ви припадок або щось!

Для щік

Запам’ятати Droopy собаки з мультфільмів? Так, у нього були деякі провисання щік. Він міг би запобігти цей погляд і ви можете теж з цією вправою: покрити ваші верхньої губи з нижньою, посмішки і нахилити голову назад, поки не відчуєте напругу в шиї. Ця вправа тону особи і підтягує шию, щоки і лінію щелепи. Зробіть 5 повторень, рахуючи до 10 кожен.

Для очей

Для впали духом кришку, натиснути ваші брови з пальцями, закривши кришкою, щоб розтягнути їх. Для ніг тих, звиваються в ворону, закрийте очі і обережно потріть пальцями від кута ока вашого храму. У поєднанні із застосуванням зволожуючий крем для подвійний вигоди.

Для підборіддя

Лежачи, принесіть своє підборіддя до грудей. Отримати якомога ближче, як ви можете торкаючись грудей, не ранячи шиї. Зробіть це 10 разів і збільшити кількість щодня. Ви хочете працювати ваш шлях до не менше 50 повторень на день.

Ці прості способи, щоб уникнути підтяжки обличчя, але ви повинні працювати ці вправи у вашому повсякденному житті. Послідовність є ключем до їх успіху і результати, які ви отримаєте від них. Інші речі, які ви можете зробити, щоб доповнювати вправи щодня зволожуючий, сонцезахисний крем, пити багато води і після здорової дієти. Удар ногою звички, як куріння також допоможе вам зберегти шкіра виглядає молодшою.

Може бути, ви бачите результати негайно з підтяжки обличчя, але ці особи вправи повністю безпечні. Вони не тільки без ризику, але вони не коштувати вам ні копійки. Якщо ви фіксуєте їх виконувати відповідно до рекомендацій, ви побачите результати протягом довгого часу. Жорсткість, тонер шкіри знаходиться всього в декількох вправах, і ви можете зробити це, не йти під ніж.