крем для рук для пігментних плям інгредієнти для пошуку

Ти соромишся чого з рук в громадських через непривабливі плями віку на них? Я знаю, що ви читаєте цю статтю, тому що ви шукаєте ефективний крем для рук вікових плям. Не впадайте у відчай, тому що я збираюся розповісти вам, як для пом’якшення проблеми, але спочатку давайте подивимося, що викликає вікові плями, тому що знаючи причину проблеми дає вам розуміння про те, як вирішити цю проблему.

Причини пігментних плям

Пігментні плями, які також називають пігментні плями, коричневі плями або сонячні лентиго викликані надмірною дією ультрафіолетових променів сонця. Тривале та інтенсивне вплив сонця призводить до високої концентрації меланіну, який потім формує коричнева, чорна або сіра пігментація відомий як вікові плями.

Вік плями розвиваються повільно, протягом декількох років ультрафіолетового опромінення, вони як правило, з’являються, як ми старіємо, тому що захисний механізм організму є досить низькою на цій стадії. Так до відома попередження, особливо для тих, хто любить, щоб їх шкіра засмага – увазі, як ви піддаєте себе, щоб сонце, завжди використовувати креми, які містять натуральні інгредієнти, блок сонця, щоб захистити шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетових променів сонця.

Крім УФ-промені від сонця, старіння також викликає над виробництвом меланіну тим самим викликаючи утворення пігментних плям.

Генетики також можете зробити одну сприйнятливі до пігментних плям, деякі вагітні жінки також розробити вікові плями через гормонального дисбалансу.

Рішення вік місці

При покупці крему для рук для пігментних плям, вибрати той, який не містять агресивні інгредієнти, які будуть дратувати шкіру. Виїзд важливих інгредієнтів, які добре пігментних плям крем для рук повинен містити:

Cynergy TK – унікальні біологічно активні кератину відомий своєю здатністю усунути видимі ознаки старіння, він також допомагає протидіяти впливу вільних радикалів. Це допомагає зменшити почервоніння та запалення, пов’язані з чутливою шкірою. Найголовніше це збільшує вироблення супероксиддисмутази (СОД) і глутатіону, який допомагає звернути назад коричневої пігментації, викликаних впливом ультрафіолетових променів і забруднювачів навколишнього середовища.

Нано-Lipobelle Коензим H EQ10 – це вітамін, як речовина, що міститься в клітинах тіла відомі “уплітаючи” вільних радикалів. Дуже важливо захистити шкіру від ультрафіолетових променів сонця, тим самим зменшуючи появу пігментних плям і інших ознак старіння. Він також омолоджує і живить шкіру за допомогою антиоксидантів.

Extrapone Nutgrass – Це має бути в будь-якій хорошій крем для рук за віком місці, воно інгібує меланіну і освітлює вік місці. Дослідження показують, що він зменшує меланіну створити приблизно на 40% і освітлює шкіру без шкідливих побічних ефектів. На відміну від інших відбілюючих агентів, не подразнюють шкіру, а це зменшує роздратування шкіри.

Вакаме – спеціальні водорості з Японського моря. Вона містить потужні цілющі властивості, які допомагають зберегти шкіру виглядати красиво і молодо. Вона багата комплекс вітаміну В, кальцію та інших мінералів, які, як відомо, згладжування і зволожуючий ефект на шкіру. Він захищає шкіру від пошкодження УФ-променями сонця допомагаючи тим самим запобігти появі пігментних плям.

Тепер ви знаєте, важливих інгредієнтів хороший крем для пігментних плям повинно містити, якщо ви хочете гарні руки, які вільні від пігментних плям, то переконаєтеся, що ви купуєте крем для рук, який містить цих інгредієнтів.