як правильно підготувати себе до підтяжки грудей

Жінки різного віку страждають від провисання або опущення грудей. Це може бути від віку і тяжкості, вагітності та годуванні груддю, або крайня втрата ваги. Це не має значення причина, чому, жінка втрачає впевненість у своїй зовнішності, коли її отвисшие грудей звисати до талії. Хірург може дати вам більш молодий вид, формування і контурної вашу груди із грудьми ліфт.

Якщо ви вже консультації з хірургом і вирішили йти вперед і мати процедуру, негайно почати підготовку до операції. Пацієнта, що належним чином підготовлена ​​і розумово і фізично збільшує її шанси на успішну операцію за рахунок зниження ускладнень і прискорення її відновлення.

Ви зайву вагу? Тоді пролили стільки фунтів, можливо, до операції. Вірте чи ні, навіть десять-п’ятнадцять фунтів може зробити велику різницю в тому, як ваш організм здатний до самовідновлення.

Ви курите? Потім викинути ці сигарети! Незалежно від того, які операції у вас є, ви повинні кинути палити якомога швидше, до операції і утриматися принаймні кілька місяців, поки вам відновити. Куріння уповільнює кровотік і функції легень. Вона послаблює імунну систему організму, зменшуючи її здатність до самовідновлення. Він також забирає еластичність шкіри, що дуже важливо в такій операції. Ваш хірург не жартував, коли сказав вам кинути курити.

Ви п’єте алкоголь? Тоді припиніть робити так принаймні за два тижні до операції. Замість цього, перейдіть на хороший протеїновий напій дегустації. У той час як алкоголь не сприяє здоровому тілу, протеїновий напій саме те, що ваша імунна система повинна сприяти його відновленню.

Чи були у вас останні перевірки з вашим сімейним лікарем? Якщо ні, то зробіть це до операції. Ваш хірург буде розглядати ваш загальний стан здоров’я, щоб визначити вашу здатність протистояти хірургії, але ваш сімейний лікар знає вашу історію. Повідомте йому, що ви відчуваєте хірургії, і він може дозволити вам знати, якщо у вас є умова або ліки, яке ви, можливо, забули сказати про це хірург може зробити різницю.

Ви вже запланували для вашого відновлення? Інвазивної хірургії не займе багато часу, але ваше тіло буде необхідно тижнів, щоб оговтатися від цього. Ви будете потребувати великій кількості постільний режим протягом перших кількох днів, і ви не будете мати можливість їздити, так що це буде величезне полегшення, якщо у вас є хтось, щоб зробити ваші щоденні обов’язки і доручення. Крім того, підготувати область відновлення заздалегідь. Покладіть все, що може знадобиться простий у важкодоступних місці. Це включає в себе тканини, пульт від телевізора, телефон, книги, музика, і т.д. Крім того, переконайтеся, що у вас є щось, щоб відпочити в цьому дуже вільно на вершині, як ваш звичайний сексуальний, але не щільно білизна буде комфортно.

Не забувайте, щоб підготувати себе психологічно. Ви не будете відчувати себе добре протягом перших кількох днів після операції. Ви можете відчувати нудоту, і ви, безумовно, біль та забій грудної клітини. Це нормальний стан.

Якщо у вас є якісь питання, що стосуються підготовки себе до операції підтяжки грудей, попросіть вашого хірурга. Він є експертом. Кращій формі, ви знаходитесь в до операції, і чим краще ви будете слідувати відновлення вашого хірурга інструкції, тим більш імовірно, що ви будете відчувати успішної операції і швидкого відновлення.

Ця стаття не є медичним радою. Тільки кваліфікований лікар повинен проконсультувати вас про ваше здоров’я.