як допомогти вашому жирної шкіри

Якщо ви виявили, що ви страждаєте від жирної то ви можете відвідати місцеву аптеку або аптеку, і ви будете завалені спектр продуктів, які розроблені, щоб допомогти вашої шкіри. Але те, що ви повинні знати, є той факт, що більшість продуктів, які доступні для жирної шкіри насправді більш руйнівними. Але є багато інших продуктів, які доступні, щоб допомогти, а також використовувати свій власний домашній лікування.

Причина, чому багато продукти, які доступні в магазинах або хіміки на хімічній основі, і вони містять дешевих компонентів наповнювачів, таких як алкоголь, запахи і навіть нафти. Більшість інгредієнти додані, щоб зробити продукти запах приємний, але причина того, що шкідливі інгредієнти додаються просто тому, що вони дешеві у виробництві. Але у них є певний короткостроковий ефект, оскільки багато з продуктів мають ефект сушіння на шкірі, і вони приносять більше шкоди, ніж користі, тому що вони не тільки видалити надлишки масла, але і видалити будь-які інші захисні масла, що потреби шкіри.

Якщо ваша шкіра стає дуже сухою, то існує ймовірність того, що шкіра може стати тріщини і навіть починають відшаровуватися. Залоз в шкірі буде працювати ще більше в тому, щоб шкіра зберігається мастилом і, отже, більш масел, вийде на поверхню шкіри. Таким чином, ви знаходитесь в порочне коло, коли у вас жирна шкіра з самого початку, ви потім використовувати продукти, які заподіюють шкірі ставати сухий, і в результаті шкіра виробляє ще більше масла і так у вас є особа, що навіть жирна, ніж раніше.

Рішення, яке позиціонує себе, щоб просто припинити використання цих продуктів і вийти в інтернет і знайти продукти, які є природними і органічній основі. Також переконайтеся, що продукти поставляються з якісь гарантії, тому що ви не хочете витрачати свої гроші тільки бути розчаровані результатами.

Якщо ви обираєте використання органічних продуктів по догляду за шкірою, то ви повинні переконатися, що продукти мають аутентифікації від третьої сторони і що весь продукт органічного не тільки кілька органічних інгредієнтів тут і там. Для продукту, який буде класифікуватися як органічна не менше п’ятдесяти відсотків інгредієнтів повинні бути з природного джерела, але якщо Ви виглядаєте досить твердими, ви зможете знайти продукти, які мають набагато більш високий відсоток.

Хоча Є ряд продуктів, які доступні для жирної шкіри ви також можете спробувати зробити свій власний продуктів, таких як використання лимонного соку, який допомагає шкірі зцілити і це також допомагає шкірі, щоб зменшити кількість масла, що шкіра виробляє . Так само як це лимонний сік також допоможе боротися з будь-якою інфекцією і жирної шкіри можуть бути схильні до розвитку плям і прищів на більш частої основі в порівнянні з іншими типами шкіри.