чоловіків і манікюр – не тільки для дами anymore_

Коли проходили повз манікюрний салон, звичайно всі ви бачите жінок на перший погляд. Ви будете помічати їх, що їхні нігті пофарбовані або замочування ноги в дивовижній релаксації ніг. Але найчастіше, якщо ви ще раз поглянути, ви побачите людину в середині всього естрогену. І немає, він не там, чекаючи своєї дружині, щоб отримати її манікюр. Він стає сам манікюр!

Це не зовсім рідкість більше спостерігати цю річ в манікюрних салонах і спа. І всупереч поширеній думці, він зазвичай не має ніякого відношення, що стосуються сексуальних уподобань людини. Хоча це ще не те кожна жінка звикли бачити, він, звичайно, не робить людину будь-якого “менше людина”. Якщо жінки мають привілей отримувати побалувати через манікюр, то чому не може людина мати ідентичний право проходу без позначені або сміялися? Звичайно, людина, що має свої нігті пофарбовані рожевими може просто відправити хихикання або два, але це зазвичай не випадок, коли чоловіки отримують професійний манікюр. Насправді, це не рідкість для чоловіків не мають фактичної манікюр в якості першочергового завдання при відвідуванні манікюрного салону.

Якщо ви запитаєте будь-якого випадкового хлопця, якщо він коли-небудь отримати манікюр, гарне більшість з них, по всій ймовірності говорити не доводиться. Навіщо їм ризикувати тип суду? Але десь у глибині свого розуму, вони думають: «Звичайно, чому ні?” Деякі чоловіки навіть зізнаються, що манікюр з не соромно. На відміну від жінок, вони не відвідували своїх нігтів салон, щоб французький манікюр або залишити спортивних останньої тіні рубіново-червоний. Вони там, щоб розслабитися, відпочити і, можливо, навіть справити враження на жінку для випадків як дата ночей або весілля. Всім відомо, що отримання експерт манікюр весело і приємно. Ви добираєтеся, щоб сидіти у великому кріслі, що масаж спини, SIP на бутильовану воду або чай, і насолоджуватися короткостроковій перспективі втеча від світу, руки і руки масажують з ароматерапією масла. Деякі манікюрних салонах навіть дозволить вам дивитися телевізор, як ви отримаєте побалувати. І хоча будинок повинен бути притулком, ви не можете отримати цей дитина зірки лікування, коли у вас є діти і пральні звалили на підлогу. Це ідеальний міні-відпочинку для чоловіків, так і жінок!

Нормальна манікюр хлопця включає в себе всі пустощі жінки отримують, мінус розпис нігтів і акрилових поради. Чоловіки, як правило, представлені з ретельною перевіркою, щоб прибрати будь задирки і мозолі, а потім нігті було подано вниз і відшліфованою додати природний блиск. Педикюр, як правило, виконується в ідентичній формі, а чоловіки користуються глибокої релаксації масаж ніг забезпечує. Це реальне задоволення за їх відвідування, як тільки всі-жінок втечу місці. Там немає нічого поганого з цим пустощами, незалежно якщо ви чоловік або жінка! Чоловіки відчувають стрес тільки порівнянна з жінками, і у кожного є надія, щоб виглядати і відчувати себе краще. Який найкращий спосіб задоволення цих потреб?