функціональні переваги контактних лінз на окуляри

Функціональні переваги контактних лінз на окуляри можна відчувати в таких областях, як спорт, що працюють в умовах підвищеної вологості, а також в професіях, де окуляри можуть бути дуже незручно і не можуть бути сумісні при використанні спеціального обладнання, наприклад, головні убори. Контактні лінзи також пропонують естетичні переваги, так як вони не впливають на образ людини, що використовує його.

Коли контактні лінзи носять правильно, на рогівці ока, зір дуже схожий на природний бачення. Об’єкти видно в потрібний розмір і положення без будь-якого спотворення зображення. Коли окуляри носять, відстань між склом і оком Вари об’єкти здаються менше або більше, ніж фактичний розмір, положення і т.д.

Контактні лінзи і не змінюється при тілесних рухів, як і у випадку спорту або подібний вид діяльності. Вони залишаються стабільними забезпечення стабільного і чіткого бачення для власника. Коли носять окуляри, зір нестійкий під час руху або біг, у свою чергу, впливаючи на продуктивність користувача.

Контактні лінзи забезпечують краще і більш широке периферійний зір, ніж окуляри. Контактні лінзи переміщаються разом з рухом очей і власника завжди дивиться через ясним частина лінзи називають оптичною зони. Коли окуляри носять, він блокує периферичний зір. Коли очі рухаються в сторони, вид далекий від оптичного центру призводить до спотвореної і затуманений зір.

Контактні лінзи не пором через спеку тіла або поту. Вони також не пітніє при контакті з холодною погодою, ні отримати заляпали в дощ. Окуляри на інших туман рукою вгору і власника не може бачити повністю під час дощу застигання.

Контактні лінзи не залишають слідів на носі і дуже зручно носити. Ніякий тиск відчувається на вуха, храм, або ніс на відміну від окулярів. Також окуляри зісковзувати з носа під час потовиділення.

Як розповів раніше, контактні лінзи не міняють зовнішність людини. Вони є благом для дітей, які часто підібраний в школи за носіння окулярів. Контактні лінзи забезпечують як фізичні, так і психологічні комфорт для користувача.

Крім того, після операції з видалення катаракти, контактні лінзи забезпечити необхідний захист більше очок. Контактні лінзи пропонують адекватну корекцію, коли гострота зору очей більше 2,5 діоптрій, що неможливо з окулярами.