природні бар’єри шкіри

Зміни шкіри від акне запалення, інфекції, пошкодження сонця, хвороби, травми внаслідок травми, операції, опіків, нещасних випадків, або хімічним, дермабразія або лазерні процедури, які використовуються для оновлення шкіри, виробляє сигнал на вроджену імунну систему і ініціює відповідей , що може або не може бути ефективним в) уникнути підготовку вторгнення мікробів від оточуючих і б) у запуску виробництва нових здорових клітин, щоб замінити ті поранення.
Шкірні захисних механізмів на антимікробні пептиди
Брафф MH, Бардай, Nizet В, RL Галло. відділу медицини Каліфорнійського університету Сан – Дієго, В. А. Сан – Дієго системи охорони здоров’я, Сан – Дієго, Каліфорнія, США.
Антимікробні пептиди в основному незначні катіонних поліпептидів, які класифікуються разом через їх здатність перешкоджати поширенню мікробів.
В якості ефекторів природного імунітету, антимікробні пептиди можуть вбити широкого спектру бактерій, грибків і вірусів. Крім того, ці пептиди змінюють локальні запальні реакції і пускових механізмів клітинного і адаптивного імунітету. Cathelicidins і дефензини включати найважливіших сімей антимікробних пептидів в шкірі, хоча інші шкірні пептидів, наприклад, інгібітори протеїнази, хемокіни і нейропептиди також показують антимікробну активність.
Разом, ці корисні антимікробні пептиди грають важливу роль в шкірній імунного захисту і патогенезі захворювання.
антимікробних пептидів в шкірі: біологічне значення
Антимікробні пептиди, які синтезуються в дермі в місцях потенційного вступу мікробного, поставляти розчинна бар’єр, який працює як перешкода на шляху інфекції. У разі інфекції або рану, присутність антимікробних пептидів в дермі посилює свою активність у зв’язку із зростанням виробництва на кератиноцити і накопичення від набраних дегрануляції нейтрофілів. Хоча антимікробних пептидів насправді показати в дії пробірці антимікробну, дослідження показали, що багато хто з таких пептидів, в тому числі і кателіцідіни дефензини, відключаються від фізіологічних концентраціях солі (Goldman та ін, 1997).
Справді, останні дослідження показали, що дерми ссавців має основне антимікробну підвищують фактор, який перетворює бактерії лабільним, щоб кателіцідіна в пробірці, незважаючи на наявність фізіологічної солі та сироватки (Dorschner та ін, 2004). У природних умовах актуальність антимікробних пептидів в фізіологічному середовищі ще більш посилюється лабораторних тварин моделей і людських шкірних захворювань.
Природничі імунні функції оборони високо посилюється розчинних антимікробних пептидів бар’єр, який активується при фізичних бар’єрів не зупинив мікробної запису.
Шкіра не тільки працює як механічний бар’єр проти мікробів, вона також виробляє пептиди, які мають тенденцію показувати широкого спектру протимікробної дії. Шкіра також виробляє фактори росту, інгібітори пухлин і білків. Після травми шкіру або рани, фактори росту, які секретуються стимулювати регенерацію тканин і сприяти синтезу антимікробних пептидів. Робота фактора росту припиняється через омолодження тканин, коли фізичний бар’єр, що захищає від мікробного вторгнення буде відновлено.