ви ніколи не замислювалися, що розацеа

Хтось у вашому особистому житті, можливо, вже розповів вам трохи про “розацеа ‘, якщо ви літня людина демонструє ознаки почервоніння обличчя. Це не так легко відповісти на питання «Що таке розацеа? тому що симптоми дуже різноманітні. Читайте далі, щоб ознайомитися з різними класифікаціями і симптоми розацеа.
По-перше, він є набагато поширенішим для лікування розацеа відбуваються в світлошкірих людей кельтського та інших європейських генів. В основному, це, ймовірно, через те, що кавказці мають набагато вищу генетичну схильність до розвиваються розацеа. Дослідження підтверджують, що розацеа розвивається найчастіше у людей у ​​віці від 30 до 50 років, частіше у жінок, ніж у чоловіків.
До недавнього часу не було розацеа часто плутають з вульгарні вугри або себорейний дерматит, і тому часто ходив жорстокому поводженню. Багато пацієнтів ніколи не показував деякі ключові симптоми захворювання і по-різному реагували рекомендовані продукти розацеа шкіру, викликаючи неправильні уявлення про розвиток розацеа автора. У 2002 році медичні дослідники змогли, нарешті, класифікувати симптоми розацеа і розділити на 4 різних підгруп: Erythematotelangiectatic типу, Papulopustular розацеа, Phymatous розацеа і очної розацеа.
Як я можу розпізнати симптоми розацеа?
Розацеа зазвичай починається як еритема на центральних обличчя і по щоках, носі і лобі. Eythema є терміном для нерегулярних почервоніння шкіри, що результати, що розширення кровоносних судин, це часто є причиною сонячних опіків або запалення, але у пацієнтів з розацеа може відбутися без особливої ​​причини. Почервоніння може також рідше поширюється на шию, груди, вуха і шкіру голови у людей з певними типами розацеа.
Деякі початкові ознаки розацеа включають постійне почервоніння, яке відбувається наступну вправу або зміни температури. Якщо почервоніння зберігається довше, ніж зазвичай, ви можете думати про те, для лікування розацеа, які дозволять зменшити почервоніння. Хоча вчені до цих пір не знаємо, що викликає розацеа, то тепер вони в змозі належним чином ставитися до нього.