великі пори керівництво по догляду за шкірою

Великі пори, жирна шкіра і вугри є шкірні хвороби, що багато хто з нас страждають від, включаючи мене. Ми, однак, не обов’язково дотримувалися наших менше, ніж ідеальний колір обличчя. Все це займає кілька хвилин і доларів продукт догляду за шкірою кожен день.

Незалежно від ваших проблем шкіри і будь-який тип шкіри у вас є, хорошого щоденного догляду за шкірою починається з умивання обличчя. Ніжне миючий засіб буде видалити бруд і жир з поверхні шкіри. Я вмиваюся два рази на день для досягнення найкращих результатів, але якщо у вас дуже чутлива шкіра Ви могли б тільки бути в змозі зробити це один раз на день.

Другий недорогий і простий спосіб очистити пори маска для обличчя пори. Маска з глиною каолін або бентоніт діє шляхом видалення масла і бруду з пор. Ви можете знайти маски ціною від $ 5 до $ 100, але я вважаю, що як тільки за ціною близько $ 20 пропонують найкраще поєднання продуктивності та вартості.

Каолін (і, меншою мірою, бентоніт) є всі природні абсорбент, який був використаний протягом багатьох років для видалення домішок і поглинати олію. При регулярному використанні маски для обличчя, швидше за все, в силу м’якої акне, є маски доступні з добавками додаткових акне бойової потужності. Перекис бензоїлу, олія чайного дерева, сірки, м’яти перцевої, або саліцилову кислоту всі великі добавки для боротьби акне.

Для чутливої ​​шкіри, маски для обличчя із заспокійливим добавки є хорошим варіантом. Алое віра, ромашка, лимонне масло трави або масло ши є найбільш поширеними. Вони зволожити шкіру і зменшити роздратування. Я рекомендую ці добавки для кожного потенційного покупця пори маска, не тільки людей з чутливою шкірою.

Пори маску слід наносити двічі на тиждень для досягнення найкращих результатів. Для більшості жінок, проста комбінація регулярні чищення і маски додатка досить пропагувати здоровий, ясний колір обличчя.