є солярій ваш друг чи ворог

Скільки людей ви знаєте, які використовують солярії? Проте багато людей, яких ви знаєте, використовують солярії, можна посперечатися, що є ще більше людей, що використовують один, ніж ви коли-небудь реалізувати. Малі підприємства, такі як пральні або манікюрних салонів додали соляріїв як спосіб створення більшого доходу. Але, в той час як використання і популярність солярії продовжує рости, це дійсно безпечно для використання або можуть бути вам збільшити ризик розвитку раку шкіри?

Без сумніву, УФ-випромінювання було доведено, щоб викликати рак шкіри. Існують два основних типи УФ-ультрафіолетового (УФ) і УФ-B (UVB). UVB випромінювання створюється сонцем і відповідальність за людей отримують сонячні опіки, коли зовні занадто довго. Солярії використовується UVA випромінювання, яке вважається менш шкідливим, ніж UVB, але до цих пір було показано, викликають рак шкіри. Обидва були показані викликати рак шкіри, але вона вирішила, що UVA проникає глибше в шкіру, ніж його колега UVB. Це, як солярій може виробляти suntans за такий короткий час.

Крім підвищеного ризику раку шкіри, солярій також може викликати інші проблеми для користувачів. Коли постійно піддається впливу випромінювання UVA з солярію, імунна система може призвести до ослаблення держави з плином часу. Природно, це призведе до збільшення шансів на хворобу. Крім того, не відомо, якщо пошкодження імунної системи є оборотним після людина перестає допомогою солярію. Дослідження ще проводяться, щоб відповісти на це питання.

Послідовне використання солярію може також призвести до пошкодження самої шкіри. Це тому, що солярії буде випаровуватися волога в нашій шкірі і привести до її висохнути. З часом, шкіра з’явиться шкірясті і зморшкуватою. Ефекти довгострокового солярії впливу на шкіру, є незворотними і до цих пір існує підвищений ризик раку шкіри розвиваються пізніше вниз по дорозі.

Прихильники відзначають, що люди, які легко засмазі повинні використовувати солярій, тому що вона буде “попередньо Тан” шкіри. Ідея полягає в тому, що якщо людина йде і отримує загар від солярію, а потім їх шкіра не буде настільки ж вразлива до сонячних опіків, коли грати на відкритому повітрі. Насправді, це дуже цінне зауваження, але пам’ятайте, що як UVA і UVB випромінювань було показано, викликають рак шкіри. Таким чином, хоча солярії може зменшити шанси на засмагу, вона не може знизити шанси на рак шкіри.

Незважаючи на ризик, ніхто не може стверджувати, що популярність солярії продовжує зростати. Якщо ні з якої іншої причини, ніж просто зручність, можливість отримати засмагу за лічені хвилини і мати здоровий вигляд шкіри занадто заманливо для багатьох, щоб відмовитися. Це особливо актуально сьогодні, коли люди все менше і менше часу, щоб природним загаром. Проте, пам’ятайте, що солярії можуть і пошкодити вашу шкіру після тривалого впливу і рак шкіри і раніше дуже реальна можливість. Але при використанні в помірних кількостях, солярії дійсно може зменшити ваші шанси засмаги і дати вам красивою, засмаглою шкірі в лічені хвилини.