як можна креми для тіла, не настільки звертається ще можливо, небезпечно

Ваші креми для тіла безпечно? Є інгредієнти в лосьйон для тіла і креми, які багато дослідників вважають, не повинна бути включена. Деякі з цих хімічних речовин є просто небезпечними. Інші, як відомо, викликають рак.

Найбільша проблема в тому, що ви не знаєте, що може ховатися в цій пляшці, бо косметичні компанії не зобов’язані перераховувати детально інгредієнтів. Вони використовують власні імена і не розкривають хімічні речовини, використовувані для створення своїх креми для тіла.

Деякі з залишків і побічних продуктів від виробника процесу затримуватися. Інші, ймовірно, у зв’язку з пляшкою, що вона зберігається дюйма У Сполучених Штатах, компанії можуть використовувати всі, крім декількох обмежених матеріали в їх лосьйон для тіла і кремів.

Обмеженого матеріали в основному сполук, які могли б зашкодити співробітників обробці суміші. Вони використовують багато летючих сполук, багато спирти, багато консервантів і багато ароматів.

Аромат є ще одним прикладом неясне інгредієнта. Є принаймні 4000 різних інгредієнтів, які створюють аромат. Вони не зобов’язані бути конкретними і вони не хочуть бути конкретними, тому що багато з цих інгредієнтів є токсичними і деякі є відомими канцерогенами.

Найкраще, щоб уникнути тіла креми, які містять аромат, одеколон або парфуми. Вони є найбільш поширеними алергенами. Другим найбільш поширеним алергеном, консерванти, також слід уникати.

Найбільш поширені консерванти, використовувані в лосьйон для тіла і креми парабенів. У деяких випадках, є цілих чотири різних парабенів в одному продукті. Вони були пов’язані з раком в численних дослідженнях, але косметичні компанії не зупинить їх використання.

Це не було б такою проблемою, якщо ми використовували тільки креми для тіла кожен раз в той час. Але, на щоденній основі, ми використовуємо дезодорант, гель для тіла, шампунь, кондиціонер, мус, гель, та інші медичні та косметичні засоби, які містять ті ж з’єднання.

Жінки використовують різні косметичні засоби, включаючи фундамент, тіні для повік, туш для вій, кришка-палицею і помадою. Додайте до цього лосьйон для тіла і креми і всі інші продукти, згадані вище, і ще, принаймні 10 різних джерел впливу небезпечних хімічних речовин кожен день. Існує варіант.

Якщо ви шукаєте компанію, яка погодилася дотримуватися стандарти Європейського союзу за безпечну косметику, то ви можете уникнути всіх хімічних речовин, які підозрюються або відомо, викликають рак. Ви також можете уникнути креми для тіла, які були пов’язані з раком молочної залози і вроджених дефектів.

Звичайно, основні бренди не підписали “Компактний за безпечну косметику». Вони повинні були б змінити їх формули і придумати нові інгредієнти. Це було б не так вже й погано, тому що середній лосьйон для тіла і креми не ефективні в будь-якому випадку.

Більшість з них містять вазелін, який фактично гальмує природний процес омолодження, тому при частому використанні шкіра виглядає старше, ніж варто було б. Кращі інгредієнти для тіла креми є натуральні рослинні масла, які схожі на власну косметику шкіри, вітаміни, які запобігти пошкодження вільними радикалами і білків, що ремонт пошкоджень. Так, покупки ретельно і бути в безпеці.