як запобігти актинічний кератоз і рак шкіри

Старечий кератоз є дуже серйозним захворюванням, яке виглядає як маленькі, сухі лусочки на шкірі. Більшість дерматологів вважають передракових, і є дуже реальний шанс, що вона може перерости в рак шкіри. Після деяких ключових кроків може підвищити ваші шанси на запобігання більш кератоза і раку шкіри у майбутньому.
По-перше, поставити обмеження на час вашої шкіри на сонці. Коли ви виходите на сонці, використовуйте сонцезахисний крем і захисний одяг. Нарешті, використовуючи натуральний продукт для догляду за шкірою дуже корисно в запобіганні більше сонячних променів.
Найбільш корисне, що ви можете зробити, це триматися подалі від сонця. Обмежте кількість часу ви проводите поза кожен день, навіть у похмурий день. Сонячні промені є найбільш потужними між 10 ранку і 4 вечора, так що слідкуйте всередині, якщо ви можете в ті часи. Крім того, будучи на більшій висоті, або навколо льоду сніг, вода, або, може посилити сонячні промені.
актинические профілактики кератоз:
У будь-який час ви виходите на вулицю, важливо використовувати сонцезахисний крем і захисний одяг. Сонцезахисні креми з SPF 15 або вище, є найбільш ефективними. Щоб бути ефективним, застосовувати сонцезахисний крем за 20-30 хвилин до виходу на сонце. Не входьте у воду відразу після здачі на сонцезахисний крем. Повторне нанесення сонцезахисного крему необхідно, кожні 1-2 години, навіть в похмурі дні. Твої губи сонцезахисний крем потрібно теж!
На додаток до носити сонцезахисні креми, захисний одяг допоможе захистити вашу шкіру від шкідливих сонячних променів. Штани, довгі рукави, сонцезахисні окуляри, і широкі капелюхи захищають від шкідливих сонячних променів. Чим щільніше, щоб ткати одяг, більш захищеною шкірі вашої буде. Капелюхи з широкими полями буде тримати ваше обличчя і шию захищені.
Використовуючи ефективний крем для догляду за шкірою є корисним для догляду за вашою шкірою і захищаючи її від шкідливого впливу сонячних променів. Дивлячись на дослідження з старечий кератоз показує, що використання ефективних крем для шкіри, може допомогти зменшити кератоз, і запобігти більший збиток. Креми використанням трихлороцтової кислоти для старечий кератоз може допомогти очистити від ураження шкіри і дозволяють нової, здорової шкіри, щоб сформуватися.