як добре ти знаєш верхньої натуральних продуктів по догляду за шкірою

Як ви знаходите верхньої натуральні продукти догляду за шкірою? Ви, напевно, потрібна допомога. По-перше, ви повинні знати, що органічний натуральний продукт для догляду за шкірою, який зроблений у США може містити неорганічні компоненти, тому що етикетка не регулюється, і ті, які виробляються в будь-якій точці світу може містити небажані забруднення, так як виробництво не потрібно для перевірки забруднень.

Наприклад, група з захисту прав споживачів нещодавно протестували безліч органічних природних чистячі догляду за шкірою. Вони виявили, що більшість з них містили діоксан. Хімічно, це органічне, але це, звичайно, не безпечно. Це або можливого, ймовірного чи відомим канцерогеном для людини, залежно від того, список канцерогенних речовин, які ви дивіться.

У свій час, застосовуючи викликають рак речовин місцево не рахувався особливо небезпечним. Вважалося, що вони не проникають в епідерміс і могла зробити практично без ушкоджень. Тепер ми знаємо, що це не так. Дослідження показали, що ці речовини проходять через шари шкіри, введіть тканин, кровотік і ховаються в органах.

Кращі природні догляду за шкірою, в моїй книзі, є ті, які не містять нічого, що навіть імовірно викликають рак або інші проблеми зі здоров’ям. Я вірю в аюрведичний підхід до догляду за шкірою, а це означає, що якщо я не буду її, я не повинна застосовувати його в моєму обличчі і тілі.

Я впевнений, що будь-який, хто по магазинах для органічних природне рішення для догляду за шкірою має ту ж ідею. Це просто, що косметична промисловість не бачить його таким чином. Вони як і раніше рекомендуємо використовувати кам’яновугільної смоли для екземи та лупи. Основними компонентами є більшість косметичних нафтохімії, побічні продукти, створені, коли сира нафта перетворюється на бензин. Чому ви хочете, щоб покласти, що на обличчі і тілі?

Кращі натуральні продукти по догляду за шкірою містять “смачно” інгредієнтів. Маракуйя є одним з моїх улюблених.

Як і будь-який інший орган людського тіла, шари шкіри потрібно поживних речовин. Вітамін С є кофактором, необхідні для створення сильного колагенових волокон. Вітамін А необхідний для підтримки здоров’я шкіри. Калій необхідний для підтримки балансу вологості шкіри. Пристрасть фрукт багатий у всіх трьох цих поживних речовин.

Один з кращих органічних натуральних інгредієнтів для догляду за шкірою масло виноградних кісточок. Він може бути використаний для всього, від гоління мастило зволожуючим кремом. Вона багата вітаміном Е і незамінні жирні кислоти, які схожі на власні шкірного сала шкіри. Він має унікальну здатність зйомок який допомагає тримати бруду та макіяжу з пор, в той час блокування в вологи.

Тільки верх натуральних продуктів по догляду за шкірою містять масло з виноградних кісточок. Це не так уже й дорого. Це просто, що це не так дешево, як мінеральне масло, одне з нафтохімічних, що косметичні компанії покладаються на.

Коли ви ходите по магазинах для органічних природні рішення по догляду за шкірою, не забудьте дізнатися трохи про філософію виробника. Ось як ви знайдете топ натуральні продукти догляду за шкірою.

Щоб дізнатися більше про вітаміни для здорової шкіри і інші неймовірні природні речовини для природного здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.