чоловічий епіляції – популярний вибір

Чоловічий видалення волосся стає тенденція до зростання Чоловіча стрижка. Немає більше велосипедистів, тіла будівельників, а також чоловіків стриптизерки тільки чоловіки хочуть керувати своїм тілом.

Ви знайдете в основному два види чоловічої епіляції, тимчасового та постійного видалення волосся. Давайте поглянемо на обох варіантів більш докладно.

тимчасове чоловіків альтернативи видалення волосся.

гоління.

Всі чоловіки знають, як голити так це насправді не потребує роз’яснення. Ви в основному купити крем, якість гоління або гель і отримати хорошу якість і бритвою відрізав від волосся. Ніжна шкіра потребує додаткової допомоги, так що використовуйте крем для гоління чутливої ​​або гель і не поспішайте. У всі часи голити в напрямку на ріст волосся, після його завершення купатися області добре теплою водою і використовувати зволожуючий крем.

Рівень дискомфорту: 1/10

Видалення волосся кремами і гелями.

Чоловічий видалення волосся креми і гелі є ще однією дешевою альтернативою для короткострокових видалення волосся. Вони можуть бути отримані в будь-якій аптеці або аптеці і деяких супермаркетах також здійснювати ряд цих продуктів. Все, що Вам потрібно зробити, це прочитати інструкції і нанесіть крем для видалення волосся або гель, почекай, відповідні часу і зняти його. Ці продукти містять хімічні сполуки, які розм’якшуються і плавляться волосся на поверхні шкіри, і багато людей чутливі до цих хімічних сполук, тому краще, щоб завершити тест ділянки шкіри один день перед використанням.

Рівень дискомфорту: 1/10

видалення волосся воском.

Ви думаєте, що ви відчуваєте себе хоробрим? Зростаюча є ефективною альтернативою, якщо ви хочете бути волосся безкоштовно протягом кількох тижнів, як він видаляє волосся з коренем. Рекомендується, щоб ви обираєте книгу, щоб мати Зростаюча зроблено, принаймні в перший раз. Якщо ви спробуєте це самі у вашому власному будинку може бути ризик синців і незначних пошкоджень шкіри, це також ніяково, щоб дістатися до складних місцях і забрати волосся в правильний кут і напрям. Якщо ви коли-небудь використовувати невірну кута або напрямку Ви могли б у кінцевому підсумку просто порушуючи волосся на поверхні шкіри і одержання тільки точно такий же результат, як гоління.

Це може бути болісно – думати про витягуючи зокрема волосся за допомогою пінцета помножене на 500. Біль зазвичай триває протягом декількох хвилин, в той час як ви в даний час воском і забезпечує плавний результат, який триває близько 4 тижнів.

Рівень дискомфорту: 7/10 – як правило, тільки на кілька хвилин.

чоловічий епіляції постійних варіантів.

електролізу.

Електроліз дійсно єдиний сертифікований FDA постійний метод видалення волосся. Це в основному вставки тонкої голки в волосяний фолікул і активації невеликий електричний заряд. Ви не можете зробити це самі, і потрібно буде замовити з кваліфікованим electrolgist. Це боляче небагато – значно залежно від вашої чутливості шкіри. Ви збираєтеся бути зобов’язані мати досить багато призначень на тому ж родовищі, щоб повністю покінчити з усіма росту волосся. Це може бути дорогим вибором, особливо якщо у вас є постійні росту волосся.

Рівень дискомфорту: 7/10

радіочастотного видалення волосся.

Радіочастотні епіляція в точності, як це звучить. Ви використовуєте пристрій пінцет, щоб тримати окремий волосся або використовувати трохи липким патчі наносити безпосередньо на шкіру. Радіочастотного відправляється разом волоса який пошкоджує волосяний фолікул і, як передбачається, щоб зупинити його від виробництва волосся.

Це, як правило, безболісні, відокремлено від відчуття поколювання. Ви можете отримати радіо домашнього використання частот одиниці, але це може бути дуже багато часу, оскільки ви ставитеся до кожного окремого волосся або тільки небагато місця в той час, і ви, можливо, доведеться відступити тих же місцях неодноразово.

Рівень дискомфорту: 1/10

чоловічий лазерної епіляції.

Чоловічий лазерної епіляції, як правило, менш болісно, ​​ніж електроліз і повинно бути зроблено професійно Технік Лазерна епіляція. Він росте в популярності вибором для багатьох людей, але не FDA схвалений як постійний варіант видалення волосся. Це може бути дорогою вибір і результати можуть відрізнятися між людьми. Лазерна епіляція не підходить всім, кого ви повинні зрозуміти, що лазери працюють на пігмент природно, що відбуваються у волосся і шкіру і є найбільш ефективною на суміш темного волосся на світлій шкірі.

Рівень дискомфорту: 5/10

Отже, є кілька варіантів Чоловіча стрижка: три тимчасових варіантів видалення волосся і три постійних варіантів видалення волосся для чоловічої епіляції.