чистка обличчя за допомогою природи

Фундаментальною частиною гарного догляду за шкірою правильно очищення шкіри. Якщо ви живете в місті або поблизу промислової зони не забудьте звернути додаткову увагу на вас нормальному режимі чищення особи. Забруднюючих речовин у цих областях, таких як сажа та інші бортові токсинів буде дотримуватися натуральними маслами обличчя, і в кінцевому підсумку призвести шкірних ушкоджень, що призводить до передчасного старіння шкіри.

Ваш щоденний режим догляду за тілом шкіра на обличчі повинна включати в себе два рази на день картина очищення, тонізування та зволоження. Ви ніколи не повинні використовувати мило на ніжну шкіру вашого обличчя, агресивних хімікатів буде сухою клітин шкіри обличчя і призвести до ще більшої втрати вологи. Ви повинні очистити обличчя обережно продукт призначений для використання на обличчі тільки. Ці особи миючі засоби, як правило, лосьйон або крем формули, які працюють м’яко на шкіру. Засоби для очищення обличчя з натуральних інгредієнтів є кращим способом, щоб зберегти шкіру чистою, вологою і перспективних молодих. Ви можете використовувати наступні особи миючі засоби, які на основі лосьйону і ніжний на шкірі. Використовуйте вологу ватним тампоном застосовувати їх і видалити їх з вашої шкіри.

особи миючі засоби з природи власні компоненти

Поєднання квіток бузини і вершковим огірка

Багато комерційних особи огірок використання миючого засобу в якості інгредієнта для своїх кращих продажів миючих засобів; з огірками природних в’яжучими властивостями, він є ідеальним інгредієнтом для використання на вашому обличчі. Додавання Квітки бузини додає тільки правильний контакт природного зцілення і додатковим в’язким властивістю.

особи інгредієнтів миючого засобу

5 крапель ефірного масла лимона
7 крапель настоянки квіток бузини
½ свіжої, органічні огірки
5 унцій (150 мл) Очищуючий лосьйон бази

змішування інгредієнтів

А. Вимийте огірки в холодній воді, не забудьте протерти зовні також. Нарізати третини і одну третину нарізати великими шматками і покласти в блендер, пюре до отримання однорідної маси.

B. Використовуючи чистий шматок чистої марлі або марлю, процідити і віджати огірки тканиною, щоб витягти всі соки.

В. Використання скляної тари з хорошим носком, виміряйте і залити базу Очищуючий лосьйон в скляну тару. Додати огірки і добре перемішати. Змішайте настоянку квіток бузини з ефірним маслом лимона, розлити комбінованої суміші в склянку контейнер з іншими інгредієнтами. Змішайте всі інгредієнти і добре перемішати.

D. Вилийте суміш на дві окремі пляшки, і маркувати їх ясно. Кришка щільно і одне місце в холодильнику, він буде тримати протягом одного місяця. Інший готовий до використання.

Наш другий миючий засіб використовує молока в якості основного інгредієнта. Молоко необхідно рідке виховання матері-природи ..

молока робить гарне обличчя

А. Pour ½ склянки холодного молока в блюдце
Б. Рух в 1,2 чайної ложки солі в молоко
C. Використання ватних кульок, витримайте їх у суміші молока і прикладіть на лоб, обличчя і шию
D. Залиште на 2 хвилини і повторіть крок C.
E. Тепер кінчиками пальців руб повільно і м’яко круговими рухами, продовжувати, поки не охопили всі області чола, обличчя і шиї.
F.Wash від використання природних миючим засобом і теплою водою, щоб змити.

Сіль діє як природний відшаровується, а молоко живить шкіру. Це відмінна можливість для всіх типів шкіри і залишає шкіру свіжою і сяючий вигляд.