підігрівом техніку ролик з Cloud 9

Ця хмара дев’ять маркою може бути запущений протягом 12 місяців прямо зараз поряд з введенням великого випрямлячі волосся, які взяли ринок штурмом. Команда керівні Cloud Nine розпочата дуже успішним GHD бренду. У цей момент вони справили абсолютно новий продукт для стилістів і споживачів використовувати у вашому домі, і це те, що називається Тео стручка.

Тео від Cloud 9 абсолютно революційні і одна річ, яку ніхто не бачив у світі перукарень в минулому. Якщо ви вважаєте, O в основному це системи з підігрівом ролика. Це вже було зроблено раніше ви могли б сказати, тим не менше, як це не продукт, він має багато цікавих варіацій на звичайних роликах ми знайшли на ринку раніше. Високотехнологічні системи Velcro Cloud 9 O системи використовуються не тягне або навіть зловити шевелюрою і не буде тягнути. Вони йдуть в шевелюрою легко, а також слайд з шевелюри тільки з таким же простим і руху.

Принциповий момент про O є процес нагрівання використовується для нагріву ролики, вони заскочили в модний погляд Pod і протягом трьох секунд, коли ви чуєте звуковий сигнал, вони готові піти у волосся. Новітня технологія тепла введення створені Cloud Nine дозволяє, щоб це сталося, і це повинно бути видно, щоб бути зрозумілим. Як тільки вони приходять з Pod термобигуди складають 130 градусів, крім того, вони нагріваються від центру в напрямку назовні, щоб уникнути цих від спалювання або руки або навіть замки.

Є насправді маленькі крапки, які змінюють помаранчевого кольору вони повинні бути в повній температури, і вони не повинні бути віддалені від вашого волосся, поки воно не перейде в сірий колір, роблячи повний курс дій дуже легко. Хоча це досить інструментом нішу, він буде пропонувати вам деякі неймовірні переваги для тих, хто прагне до того, фігурні, а також розмахував зачіски. Обсяг волосся дуже поширена в даний час, ви просто потрібно дивитися в модні журнали, щоб побачити цих стилях. Так само як O Pod, це також можна знайти кілька розмірів локон термобигуди. Це дозволило б забезпечити набагато більш загальну гнучкість по відношенню до обсягу, завитків, тіло і хвилі можна буде отримати, використовуючи цей продукт Хмара 9.

Тепер ви можете запитати, що ж у підсумку? Більшість, звичайно, ви в кінцевому підсумку з самим фантастичним тіло разом з обсягу в зачісці, яка забезпечує, ймовірно, самий незвичайний вигляд і гарячої ключовим елементом є той факт, що це дійсно все завершено в той же період часу було б, ймовірно, буде потрібно для того, для згладжування волосся. Якщо ви хочете менш важкий шлях отримання великих шевелюрою, а також хвиль, то O на Cloud 9, безумовно, буде правильний продукт для вас.