підтримувати стиль вашої родини між відвідинами салону

Втомилися від перетягування всією сім’єю в салон на дорогі стрижки? Ви повинні оточити дітей, складали їх в машину, – а потім переконатися, що вони не руйнують всі журнали, як вони чекають своєї черги з стилістів.

Що робити, якщо ви могли б тримати їх зачіски дивитися “салон свіжий” між відвідинами?

Це простіше, ніж ви думаєте. У кожного у вашій родині слідувати цим простим рекомендаціям подовжити інтервал між відвідинами салону.

* Шампунь з прохолодною або теплою водою. Промивання гарячою водою може позбавити волосся натуральними маслами, залишивши вас з сухої шкіри голови. Масаж і рівномірно розподілити лише чверть розміру кількість шампуню на волосся, потім змийте. І ніколи не шампунем два рази, якщо ваша шкіра голови жирна.

* Умова. Волосся вимагає вологи, як і шкіру робить, але шкіру голови потрібно тільки кондиціонування, якщо вони сухі. Таким чином застосовувати тільки невелика кількість кондиціонера від середини волосся до кінців. Залиште кондиціонер на протягом декількох секунд, потім ретельно змити.

* Detangle. Використовуйте свої пальці, або гребінець Detangle волосся; Широкий зуба гребінки працює найкраще. Почніть з кінцями і робота, щоб отримати з вузлів на кілька сантиметрів за один раз. Ніколи не чистите волосся, поки вона не стане сухою.

* Виріжте його самостійно. Ви можете заощадити гроші і час – і підтримувати свіжий доглянутий стилів членів вашої сім’ї – шляхом обрізки волосся в домашніх умовах.

Новий інструмент від Wahl Clipper Корпорація, провідний виробник професійної косметики, допомагає споживачам подолати свої страхи створення стрижки помилки. Вона називається Comb’n Cut, і ті, хто використовує його подвоюємо кількість часу, вони в стані очікування між волоссям призначень.

Клинка «помилкою вільних” технологія підходить для змішування, звужується і формування волосся.