підвищення впевненості в собі з прямими зубами і Invisalign

Враховуючи, що суспільне сприйняття і необхідність добре виглядати значно впливає на кар’єру громадські діячі, все, що може поліпшити їх зовнішній вигляд, не привертаючи уваги негативним завжди бажано. Маючи неестетично металеві скоби не є життєздатним варіантом для цих осіб.

Незважаючи на це, Invisalign не тільки для багатих і знаменитих. Хоча знаменитості найбільш ретельно і сфотографували всіх людей, майже кожен хоче мати впевненість у собі, яка поставляється з привабливою посмішкою. Колегіального виконавчих хоче бути впевнений, що він або вона дивиться свої найкращі, коли зіткнувся з кімнатою, повною членів ради директорів. Мама футболу хоче виглядати добре, тому її родина буде пишатися, щоб показати її перед друзями.
Багато сотні тисяч звичайних людей могли підтвердити чудо цієї незвичайної інновації в стоматологічних технологій з винаходом Invisalign в 1997 році.

Хоча Invisalign не для всіх, більше вісімдесяти відсотків людей є хорошими кандидатами для цього лікування зубів. Invisalign стоматолог може встановити, чи є один є гарним кандидатом, і першим кроком буде оцінка та стоматологічні консультації своє становище.

Після колекцію стоматологічних записів, комп’ютеризовані тривимірного моделювання створюється і лікування цілі встановлюються для конкретної стоматологічної обставинах. Складність вашої конкретної ситуації буде визначати тип лікування і тривалість лікування.

Лікування Invisalign Експрес маршрут спланований для тих людей, з незначними криві зуби і складається з скороченою програмою. Вам може знадобитися тільки 10 випрямляч-менш, з меншим загального часу, щоб зробити виправлення. Регулярне Invisalign маршрут вимагає від вас буде носити ваші прозорий пластиковий суміщення приблизно двадцять три години на день з 5-24 місяців. На кожні 2 тижні, після того, як ваші зуби ідеально збігалися в Invisalign стоматологічних суміщення, ви будете перемикати ці сполучення з новими – і процес поновиться. Кожні шість тижнів ви відвідаєте з Invisalign стоматолога, щоб ваш прогрес інспекції.

На час лікування Invisalign, люди будуть мати можливість видалити Invisalign суміщення їсти, пити, щіткою і ниткою. Однак, треба мати на увазі, що чим довше ви носите Invisalign суміщення більш ефективним лікування зубів.

Особи, які мають викривлені зуби або проміжки між зубами звичайно соромливі. Вони прикрити роти руками, кусати губи, або уникнути посміхаючись. Деякі з них приймають за грубі або соромливі, і часто можна уникнути, інші. Людина з прямими зубами дозволяє їм відкритися і показати впевненість в собі і позитивний образ самого себе вони були без. Людина з яскравою і привітною посмішкою справляє гарне враження, і відкриває двері для деяких чудових можливостей, які, можливо, не були доступні раніше.

Invisalign суміщення майже без зусиль. Хоча, можливо, незначний дискомфорт на початку, вони не так болісно, ​​як традиційні металеві скоби. Ви не будете йти через виразка ясен, дроти тикати в вашу шкіру, або клацати гумками в роті.

Invisalign є складається з двох ясно стоматологічних суміщення, по одній для верхніх зубів і один для нижніх зубів. Вони практично непомітні в роті. Ви можете носити їх на роботі, або грати, і якщо ви не говорите людям ви носите Invislign, вони, як правило, не буде виявлено ніхто. Число людей, не хочуть, щоб інші знали, що вони носять підтяжки і з Invisalign, ваша таємниця прихована. Ви тільки повинні відкривати свій секрет, якщо ви обираєте це.

З Invisalign ви можете бути впевнені, що ви будете врятовані років часу і дискомфорт, і, можливо, тисячі доларів в порівнянні з традиційними металеві скоби. Ваша Invisalign стоматолога і співробітники будуть працювати з вами, щоб розвивати свій план стоматологічного лікування і допомогти вам досягти ваших цілей досягнення красивого, прямо посмішкою.