лазерна шліфовка шкіри є безпечною для афро-американських шкіри

Було видно, що лазерна косметичних процедур, а також хімічні методи лікування не виявився занадто суворим і руйнівним для людей з темною шкірою. Був тільки вузький діапазон шкіри, які б позитивно реагують на це лікування. Ті, хто не справедливою і середніх темна шкіра буде страждати від опіків, пігментних знебарвлення, і надмірне лущення. На щастя, ці косметичні процедури розвивалися і сьогодні багато хірурги спеціалізуються на лікуванні афроамериканців шкіри або будь-якого з багатими пігментації.

У минулому основною проблемою лікування з більш темною шкірою був розвиток келоїдних рубців після процедури. Келоїди товсті, підняв рубцевої тканини, яка змінюється в кольорі від рожевого до плоть до темно-коричневого. Хоча взагалі не шкідливі, вони можуть стати свербіж і часто змінюються до небажаного текстуру і для деяких це може бути причиною емоційного розладу. Хоча люди всіх тонів шкіри і текстур може розвинутися келоїдні рубці, ті, з більш темною пігментовані шкіри та їхні нащадки п’ятнадцять разів частіше страждають від цього виду рубців.

Для тих, хто особливо схильний до келоїдні рубці, є і хороші новини. Неінвазивні методи можуть забезпечити помітне поліпшення особи, такі як процедури, як хімічний пілінг і мікродермабразія. Для хімічного пілінгу, слабких кислот (ще більш м’яким, ніж для людей зі світлою шкірою) наносяться на шкіру, вирівнюючи колір і згладжування поверхні. Мікродермабразія навіть помірну обробку. Шорсткою поверхнею, схожі текстури наждачний папір, використовується для бафф від верхніх шарів шкіри, звільняючи її свіжою, бездоганною шарів нижче. Обидва види лікування були використані з великим успіхом з афро-американської шкіри, однак, важливо, щоб вибрати естетик досвід роботи з проблемами, які темніше шкіри подарунки.

Люди з більш серйозними проблемами особи, таких як вугрової висип або екзема рубці, мали великий успіх з лазерне омолодження шкіри. Ця процедура допомагає навіть з потемніння рубців, змішуючи їх у природний тон шкіри і текстуру. Оскільки лазери використовуються для освітлення шрамів, коли виконано неналежним чином, шкіра може стати плямистої і пігмент може отримати знижується занадто багато. Вибіркової перевірки на невеликому, прихованого області вашого тіла рекомендується забезпечити Вам вибрати добре кваліфікованого фахівця і, що ваша шкіра може успішно пройти курс лікування.

Інша популярна процедура, яка зараз успішно лікує більш темна шкіра є лазерна епіляція. Навіть ті, зі світлою шкірою і світлим волоссям не змогли отримати вигоду з цього лікування. Раніше вона використовується в основному для тих, зі світлою шкірою і темним волоссям. Тепер, нові технології та методи робить лазерну епіляцію доступні для більшості кольорів шкіри і волосся комбінацій. Деякі типи шкіри і волосся може зайняти кілька сеансів для досягнення оптимального результату, але в цілому рубців і інші ускладнення дуже рідкісні. Як і лазерне шліфування шкіри, як правило, можна запросити вибіркова перевірка.

Якщо ви все ще стурбовані можливим розвитком келоїдних рубців, пігментних знебарвлення, або інших ускладнень, проконсультуватися з кваліфікованим естетик або технік, який спеціалізується на афро-американської шкіри, щоб визначити, чи дійсно ви зробили б хороший кандидат.