зробити ваші вії ростуть (або просто з’являються довше)

Як багато хто з нас жадав вії кінозіркою? Ми всі хочемо, повний, довгі, густі вії, які підкреслюють наші очі і залучити людей дюйма Якщо ви схожі на більшість жінок, ви намагалися деякі із загальних рішень там-накладні вії, вії подовжувачі, навантаження на туш для вій, вії або керлінг .

Будь-яке з цих рішень може зробити ваші очі виглядають більшими, але вони мають свою ціну для здоров’я ваших вій, а в деяких випадках, за ціною в ваш гаманець.

Накладні вії доступним

Ви можете купити їх в будь-якому магазині косметики та парфумерії або в більшості аптек. Це займе трохи досвіду і проб і помилок поставити накладні вії на правильно. Ви повинні переконатися, що ви акуратно зніміть вії і клей, а потім стан ваших вій. Постійне використання накладних вій може призвести до вашої вії стають ламкими й випадають.

Вії подовжувачі також можете зробити свої вії виглядали довшими

Це включає в себе дотримання пучки волосся до існуючої вій. Це відносно дорогий вартістю від $ 300 до $ 500 за повний комплект. Сесій може зайняти від півтора до двох годин у застосуванні, так що будьте терплячими. Так як ваші вії природно випадають, розширення будуть також випадають і ви будете мати, щоб вони відновлені. “Підправити” може коштувати близько $ 200. Як з накладними віями, наповнювачі також може бути шкідливо для вій.

Якщо ви дійсно хочете, щоб ваші вії ростуть природно

Використовуйте ці альтернативи економно і для особливих випадків. Протягом довгого часу, вони будуть приймати свій негативний вплив на вії. Навіть туш має шкідливі наслідки, якщо вам не дають віям відпочити від його використання і, якщо ви не видалите його вночі. Ви можете стан ваших вій з вітаміном Е або вазеліном. Існує не нафтовій основі вазеліну, якщо ви віддаєте перевагу не використовувати нафтопродукти навколо очей. Застосувати ці вночі і розчісувати їх через с вій кисті.

Якщо ви хочете, щоб ваші вії ростуть, спробуйте сироватку вій аксесуара. Ви застосуєте ці ж, як ваш олівець для очей і протягом 2-4 тижнів, у вас буде товщі, повніше, і темніше вій. Ви навіть можете використовувати ці згущуватися ваших брів.