здорові догляду за шкірою та поради

Органічний догляд за шкірою є однією з найбільш динамічно розвиваються областей індустрії краси. Вважається, що за допомогою спектру продуктів тіла та догляду за шкірою, середня жінка застосовує більш 200 хімічних речовин, щоб її шкіра на день. Тому що це один шар нашого тіла, що люди бачать, маючи здорової шкіри є дуже важливим. Багато людей звертаються до догляду за шкірою, щоб мати здоровий і молодий вигляд шкіри. Там було останнє дослідження, яке показало, що шкіра реагує позитивно різних вітамінів, мінералів і антиоксидантів.

Ось кілька поживних речовин, які є вигідними в продуктах по догляду за шкірою

Кремній є мікроелемент, який зробить сполучної тканини, такі як м’язи, сухожилля, волосся і нігті, сильніше. Це важливо для здоров’я шкіри. Якщо є Silica дефіциту в організмі, рани шкіри не заживають так швидко. Кремній є інгредієнтом багатьох хороших продуктів по догляду за шкірою.

Цинк мінерал, і одним з найбільш важливих компонентів шкіри, здоровими. акне може бути наслідком дефіциту цинку в організмі. Цинк також управляє шкури видобутку нафти і може контролювати гормони, які викликають акне. Багато продуктів медико-санітарної допомоги містять цинк, так як він є дуже корисним для здоров’я шкіри.

Селен – Селен може бути важливим інгредієнтом в продуктах по догляду за шкірою, як цей антиоксидант мінеральних робить шкіру більше еластичності. Селен також допоможе запобігти пошкодження клітин шкіри з вільними радикалами. Селен може запобігти раку шкіри, оскільки вона захищає шкіру від шкідливого впливу ультрафіолетового випромінювання.

Вітамін С є єдиним антиоксидантом, який доведено, стимулює синтез колагену, що є істотним, оскільки видобуток природного колагену вашого тіла зменшується з віком. Колаген вважається фонтан людини молоді; він відповідає за відображення зморшок і тонких ліній. Дослідження показали, що вітамін С допомагає мінімізувати зморшки, шрами і зморшки.

Вітамін Е є інший антиоксидант, який допомагає захистити шкіру формі руйнівних ультра сонця променів. Поєднання вітаміну Е і вітаміну догляду за шкірою дуже гарні в профілактиці різних видів раку шкіри. Вітамін Е також допомагає при зморшки та інші ознаки передчасного старіння в шкірі.

Просування шкіри ремонт і технічне обслуговування, як вітамін може допомогти вашій шкірі. Якщо у вас суха або листкове обличчя ви повинні дивитися на продукти догляду за шкірою, у яких є вітамін А, як це може допомогти з цими проблемами шкіри. Вітамін А також допомагає зменшити акне і інших проблем зі шкірою.

Койевая кислота є пізнішою засіб для лікування пігментних проблем і вікових плям. Відкрито в 1989 році, койевая кислота робить такий же ефект, як гідрохінон. Койевая кислота отримана з гриба, і дослідження показали, що він ефективний як агент блискавки, інгібування продукування меланіну (коричневий пігмент).

Косметична продукція вимагає консервантів і бактерициди, щоб запобігти їх від забруднення. Деякі з найбільш алергенних і дратівливим консерванти випускають невеликі кількості формальдегіду, який є подразником, а також канцерогенів і нейротоксинів.

Багато продуктів догляду за шкірою, як природних, так і від основних компаній, містять або діетаноламін або триетаноламін (змочувачі), скорочено на етикетках як DEA і чай, а іноді показано пов’язаний з іншими сполуками, як в кокамід DEA, чай або лаурилсульфат натрію. Ні DEA або чай є канцерогенною. Однак, якщо продукти містять нітрити – часто присутні як забруднювачі і не розкривається на косметичні етикетки – їх присутність в косметиці може викликати хімічну реакцію – призводить до утворення нітрозамінів – більшість нітрозамінів є канцерогенами.