зберегти зуби здоровими

Здорові зуби і ясна відображають здорової особистості. Погана усна збитку здоров’ю наша самооцінка рядом різних шкідливих наслідків, які вона має.

Чистіть зуби два рази регулярно: Чистіть зуби два рази на день, щоб уникнути більшості проблем із зубами.

Використовуйте зубну нитку: Flossing очищає області, які складніше для зубної щітки, щоб досягти. Вона видаляє залишки їжі і зубний наліт накопичених між зубами. Flossing два рази на день, є кращим.

Використовуйте для полоскання рота: полоскання, такі як Listerine chlorohexedine і володіють ефективними антисептичними властивостями. Вони вбивають бактеріального нальоту відомо, викликають неприємний запах з рота, карієсу і гінгівіту. Використовуйте рідину для полоскання рота після чищення зубів у відповідності з його напрямках.

Харчуйтеся правильно: підтримувати збалансовану дієту, але зменшити споживання продуктів, що містять цукор або крохмаль. Солодкі продукти (цукерки, ясен) і крохмалисті продукти (чіпси, закуски) відіграють важливу роль у виникненні карієсу.

Уникайте між їжу: перекушувати між прийомами їжі робить зуби схильні до карієсу. Дією бактерій найбільше в кислому Тел рН самих кислих відразу після їжі і поступово зменшує і приходить до нормального рівня. Їжа в проміжках між прийомами їжі не дозволяє кислої рівня спуститися збільшення бактеріального дії, що ведуть до карієсу.

Уникнути кола і енергетичні напої: Кола напої містять кислоти, такі як фосфорна кислота і лимонна кислота, які мають шкідливий вплив на зуби. Енергетичні напої містять органічні кислоти, на додаток до вищевказаного, які безпосередньо пошкодити зуб кальцію. Енергетичні напої і комерційних лимонаду в 11 разів більш шкідливі для зубів напої коли. Якщо ви повинні пити, не потягувати їх протягом довгого часу її проведення і полоскати рот після вживання

Киньте палити: Куріння не тільки забарвлює Ваші зуби, але і ясна збитки за рахунок зменшення кровопостачання. Це також викликає курців дихання

Жувальна гумка без цукру: Жувальна гумка без цукру запобігає неприємний запах з рота і бійки карієсу змиваючи наліт кислотою, в результаті здорові зуби.

Оральний пірсинг: пірсингу порожнини рота, такі як мова або губу ні-ні для доброго здоров’я порожнини рота. Пірсинг язика може призвести до алергічної реакції, інфекції, ушкодження нервової мову і захворювань ясен.

Регулярні відвідування стоматолога: Важливо, щоб відвідати стоматолога раз на 3-6 місяців, щоб діагностувати будь усні проблеми рано. Більшість стоматологічних проблем не проводять ніяких симптомів, поки вони не дійшли до більш пізній стадії.

З сучасної стоматології сьогодні, є багато методів, які допоможуть вам розібратися у ваших стоматологічних проблем.