гармонізувати ваші риси обличчя з новою роботою носа Йорку

Ніс є одним з таких особливість нашого обличчя, яке займає центральне місце в симетрії і пропорції всіх інших рис обличчя. Непривабливий вигляд носа не тільки псує зовнішній вигляд всього обличчя, але часто призводить до низької впевненості в собі. Якщо ви шукаєте для поліпшення і вдосконалення на шляху ви подивіться допомогою внесення зміни в ніс, ніс роботу Нью-Йорку або ринопластика є правильним для вас процедури. Ті, хто здорові, психологічно стабільним і мати реалістичні очікування від процедури, є ідеальними кандидатами для цієї процедури. Більшість косметичних хірургів не працюють на підлітків у зв’язку з їх сплеск зростання.

Операція може включати робить розрізи всередині носа, щеплення шкіри, або навіть розміщення носових імплантатів. Це може бути зроблено в рамках як загальний наркоз і місцеву анестезію в залежності від обсягу робіт і переваг пацієнта, якщо такі є. Ви повинні мати реалістичний підхід до кінцевим результатом процедури, для якої ви повинні пройти через картинних галерей на сайті хірурга або офісі, де ви можете побачити, як носа вніс змін в зовнішності інших пацієнтів.

Результати нової роботи носом Йорка буде відрізнятися від пацієнта до пацієнта, оскільки кожна процедура налаштувати відповідно до індивідуальних потреб пацієнта. Перш ніж прийняти рішення про проходження операції, ви повинні переконатися, що ви знаєте, фактична зі своєї кишені витрати, які змінюються уподобання відповідно пацієнта, місце і медичний заклад. Кілька косметичні хірурги можуть запропонувати плани виплат для зручності пацієнта.

Синці та набряки цілком природні після процедури і йдуть в свій час. Оговтавшись від процедура зазвичай займає декілька тижнів, протягом яких пацієнти рекомендується слідувати різні керівні принципи, які можуть включати уникаючи дме носа, зводячи до мінімуму перебування на сонці, куріння і споживання препарати для розрідження крові.