висока синопсис рівнем шкіри Obagi системи управління медичними

Догляд за шкірою Obagi системи можна придбати тільки за рецептом від ліцензованого лікаря. Вона включає в себе сильну лінію продуктів, призначених для боротьби з ознаками старіння, а також вугрів і зробити шкіру виглядати більш пружною, більш пухкими і молодше.

Але це дійсно працює? Чи варто вартість і клопоту? Продовжуйте читати за корисну огляд Obagi і їх система догляду за шкірою.

коштувати

Obagi не з дешевих. Тому що це рецепт система сил, він може продати за цілих $ 300 для повної системи. Більшість користувачів знаходять це не поширюється на їх медичне плану або, маючи на увазі витрати розглядаються як косметичні та зі своєї кишені. Багато споживачів вибирають процедури, як хімічний пілінг, а не, які можна порівняти в ціні, але може тривати довше.

якість

Оскільки догляд за шкірою Obagi системи FDA офіційно затверджений, тому він повинен відповідати високому рівню стандартів з мінімальною кількістю рецептом рівнях. Препарат добре зроблені, але може серйозно дратувати деяких типів шкіри в результаті чого почервоніння, висип або інші форми роздратування.

Перш ніж використовувати Obagi, важливо, що ви розумієте, як використовувати продукт і проконсультуватися з дерматологом. Продукт не є вашої стандартної позабіржовий AHA крем – він має рецепту рівнів і, отже, дуже сильний.

простота використання

Догляд за шкірою Obagi лінійка включає в себе шість етапів – що здається неймовірною кількістю роботи по ночах. Кожен крок повинен бути виконаний у правильному порядку з відповідною кількістю продукту. І, щоб зберегти результат, необхідно зберегти його. У цілому, використання системи Obagi має великий кривий навчання і, можливо, не варто витрачених зусиль.

Кінцевий результат

Більшість пацієнтів за допомогою системи Obagi задоволені кінцевим результатом, особливо тих, хто використовує шість тижнів система омолодження. Тим не менше, більшість клієнтів вважають, що як тільки вони припинити використовувати Obagi, їх проблеми шкіри повернути протягом одного або двох місяців.

Другий істотний недолік до продукту процес отримання до кінцевого результату. По суті, Obagi є хімічний пілінг, який працює шляхом видалення старих, зовнішній шар шкіри, і всі мертві клітини шкіри, пов’язані з ним. У ході цього процесу, пацієнт буде відчувати червоний, лущення шкіри.

Останнє слово

У цілому, догляд за шкірою Obagi системи є добре зроблений продукт, але, ймовірно, не найкращий варіант для тих, хто шукає постійне акне або старіння рішення. Більшість пацієнтів, ймовірно, краще вибирають для лазерної або хімічної, в офісі з їх лікування дерматологів.