Як правильно вибрати тіні для повік

Пошук ідеального кольору тіней для повік може бути непростим завданням. У сьогоднішній день, і вік, косметичні компанії конкурують один з одним, щоб побачити, хто може вийти з більше відтінків, ніж інший. Додати в суміш предметом відтінків і контрастів, і вибір тіней для повік може бути зовсім заплутаною. Вибір тіней для повік, які ви обираєте повністю залежить від мети, яку ви маєте на увазі. Чи збираєтеся ви для деяких блиску протягом ночі на місті? Хочете, щоб ваші очі здаватися більше? Ви хочете, щоб ваш колір очей, щоб вискочити на всіх? Незалежно від вашої основною метою, кожен відтінок очей може бути доповнений ідеальний колір тіней для повік. Вам просто потрібно кілька порад, щоб почати, перш ніж ви починаєте дивитися на палітр.

Якщо ви хочете, щоб ваші очі, щоб здаватися більше, ви хочете додати природні кольори для ваших очей. Це де процес тіні все і почалося, і як вони навіть отримали це ім’я. Термін тінь дає глядачеві ілюзію розміру, якщо насправді тінь пройшла на ваших очах. Природні кольори створить ілюзію більшого очей без вас, навіть застосування фантазії артистизмом. Ключ знаючи, що ваш природний колір, і кращий спосіб визначити, тобто знайти природний колір, який найкращим чином відповідає вашим оком тони. Чорний є різке колір для очей, і це добре працює на тон шкіри і колір очей через. Чорний сам по собі природний колір і створює природну тінь. Browns, також дуже популярний вибір для створення природних тіней, так як вони є нейтральні тони, які також працюють на тон шкіри і не залежать від кольору очей. Перейти на темно-коричневим, якщо ви шукаєте для драматичного тіні і світлий тон, якщо ви хочете більш тонкий ефект.

Якщо ви хочете, щоб ваші очі, щоб виділитися, вибрати темних тонів, які контрастують вашого кольору очей. Знову ж, якщо тіні для повік протиставляє свій колір очей, то тон вашої шкіри буде недоречним, як два будуть доповнювати один одного. Синій і коричневий контрастних кольорів, так що якщо ваші очі блакитні потім виберіть коричневих відтінків протиставити вашим очам. Те ж саме стосується протилежному напрямку. Якщо у вас карі очі, вибирайте сині відтінки, щоб протиставити свій колір очей і зробити ваші очі виділитися. Коричневий і зелений також контрастність кольорів і працюють так само, коричневий і синій функції контрасту. Незалежно від вашого кольору очей, вибирайте контрастні тіні.

Як ви можете бачити, коричневий є стандартним нейтральним, які можуть бути використані в різних способів для різних функцій, коли справа доходить до тіней. Браун працює через тонів шкіри і як доповнює і протиставляє різні кольори очей.