Чотири Поради для якнайшвидшого одужання підтяжки обличчя

Пам’ятаєте, коли ваша мати або бабуся була підтяжка обличчя і провів місяці відновлення? На щастя, цей тип тривале відновлення вже не норма. Справді, відновлення підтяжка обличчя може бути швидше і менш болісно, ​​ніж ви могли собі уявити.

Часовий графік вашого відновлення підтяжки обличчя залежить від ваших конкретних процедур. Наприклад, міні-підтяжка обличчя часто має більш короткий час відновлення, ніж повна підтяжка обличчя. У середньому, проте, більшість ваших стібки повинні бути видалені протягом п’яти днів з моменту операції, і все, набряклість і припухлість, повинні зникнути протягом двох-трьох тижнів.

Чотири ради для швидкого відновлення

підтримувати вашу шкіру

Після підтяжки обличчя, вам будуть потрібні деякі підтримки для вашої шкіри. Регульована обличчя і шиї стиснення одягу доступні через офіс вашого хірурга або в Інтернеті. Попросіть вашого лікаря для рекомендації, як краще вид підтримки для вашої процедури. Ці типи одягу покращують кровообіг при зведенні до мінімуму набряки і вимиває потенційно небезпечних рідин. Компресійний білизна також допоможе вам шкіри підходить краще до нього нові контури, скорочення часу загоєння і дозволяє вам повернутися до вашої звичайної процедури швидше.

запасти на подушках

Після будь-який тип процедури, ви завжди повинні мати деякі зручні подушки на руку. Ваше обличчя і шию буде трохи болить протягом декількох днів після Вашого підтяжка обличчя. Ви також повинні тримати голову піднятою, щоб зменшити пухлину. Залишаються зручними, панчоху на подушках. Ви хочете, подушки укладати за вашої підтримки під час їжі, дивитися телевізор і читати книги.

Я в захваті від прекрасним доповненням до стороні зробити більш зручною шпал. Я можу спати тільки на моїй стороні, так що мій обов’язковий для післяопераційного комфорту вухо подушку. Якщо у вас є будь-які розрізи біля вуха, ви повинні будете тримати тиск від області. Кришка динаміка надає простір для вашого вуха, щоб відповідати, видаляючи будь-який тиск і знижуючи ймовірність біль і набряк.

дотримуйтесь вказівок лікаря

Я повинен зізнатися, що я жахливий пацієнта, і я завжди хочу, щоб підлаштуватися під моїм інструкціям лікаря. Єдиний спосіб мати якнайшвидшого одужання, проте, це слідувати вказівкам лікаря до мішені з першого дня.

Якщо ваш лікар надає будь-яких попередніх хірургії інструкціям слідувати за ними, щоб запобігти будь-які потенційні труднощі пізніше. Також не забувайте приймати вітаміни і дотримуватися всі післяопераційні інструкції. Так як ви можете бути сонним після процедури, доручити лікаря, щоб записати інструкції для всіх ліків і процедур і дати їм надійний член родини або друг. Також пам’ятайте, щоб хтось відзначати ваші подальші зустріч у календарі.

відпочити, розслабитися і відновити

Для того щоб повністю від вашого відновлення підтяжка обличчя протягом декількох тижнів, ви повинні трохи відпочити! Це означає відсутність прибирання будинку, миття посуду, або водіння дітей навколо протягом декількох днів! Ви повинні дати вашому тілу час, щоб залікувати, так що ви можете мати найкоротші терміни лікування і знижує ймовірність ускладнень.

Перед процедурою, знайти багато книг, фільмів і журналів, щоб тримати вас розважали протягом принаймні перші кілька днів після вашого підтяжка обличчя. Після двох або трьох днів, ви, ймовірно, відчувають себе досить добре, щоб впасти назад у звичайну рутину.

Щоб отримати кращі поради та насолоджуватися швидким відновленням після підтяжки обличчя, кваліфікований лікар повинен оцінити ваше обличчя і ефекти процедури буде на ньому. Тільки безпосередній погляд кваліфікований фахівець дійсно може надати вам необхідну інформацію перед тим, як ваш новий вигляд.