Підтяжка обличчя післяопераційному

Одна з багатьох омолоджувальні процедури люди проходять, щоб виглядати молодше є реконструкцією. Це хірургічна процедура, як правило, дає набагато більш постійне рішення, щоб зробити один виглядати молодше. Однак, як підтяжка обличчя це хірургічна процедура, важливо, що відразу після відходу слідують на швидке одужання.

Як підтяжка обличчя проводиться під анестезією, операція персоналу буде стежити і розрядки тільки після того як вони впевнені, що ви оговталися від анестезії. Це не можливо або доцільно, щоб їхати додому після процедури, тому переконайтеся, що ви вживаєте заходів для поїздки додому.

Більшість людей відчувають деякий дискомфорт після операції, які будуть розглядатися з деякою болем медицини. Переконайтеся, що ви читаєте про побічні ефектів і реакцій ліків щоб переконатися, що не буде реагувати з будь-якої їжі або ліки ви приймаєте.

Краще тримати голову підвищеним протягом декількох днів після операції, щоб зменшити набряки обличчя. Зменшити кількість рухомих навколо Вашого будинку протягом кількох днів для вашого комфорту.

Ви будете відчувати деякі оніміння, як ви лікувати, це нормально. Ваші відчуття почуття буде повернутися через кілька тижнів часу, і після декількох місяців часу, оніміння практично зникає.

Речі, щоб бути обережними

Іноді, є ймовірність ускладнень, що виникають після реконструкції. Якщо ви помітили які-небудь з наступних умов, ви повинні негайно зверніться до лікаря. Деякі пухлини нормально, проте, якщо є деякі раптові або нові набряки, ви повинні проконсультуватися з лікарем.

Серйозні і постійні болі, висока температура, яка може вказувати на інфекцію, стібки, які поп-і будь ненормальною гноєм, як розряди повинні бути поінформовані з лікарем. Вам доведеться прийняти деякі додаткові ліки для лікування цих умов.

У перші кілька тижнів після операції, ви будете мати, щоб відвідати ваш пластичний хірург з різних причин. Лікар, можливо, доведеться видалити всі стоки, які були використані під час підтяжки обличчя і доведеться видалити шви, шви і кліпів, застосовуваний у хірургії. Ваш доктор також оцінити ваші успіхи і перевірити процес загоєння.