Зачіски – Догляд за волоссям Поради, щоб виглядати молодше instantly_

Ваша зачіска є одним з ваших основних активів так що ви повинні використовувати його повною мірою. Тут ми дамо вам деякі стрижки й догляду за волоссям поради, які гарантовано змусить вас волосся вінцем.

Так ось ваші догляду за волоссям поради, щоб зробити вас виглядати молодше миттєво.

Тут ми будемо дивитися на поради, які зроблять ваше волосся виглядати молодий і в багатьох випадках вони матимуть позитивний вплив на ваше обличчя і колір обличчя.

1. використовувати основні моменти

Наш колір волосся темніє як ми старіємо так миттєвий спосіб взяти з собою юність, це піти легше.

За освітлення волосся ви зробить вашу шкіру виглядати миттєво більш сяючою і додати їй здорове сяйво.

2. Шари виділити шкіри

Якщо у вас є важкі волосся, яка падає близько до обличчя, що вона поставить вашу шкіру в тіні і зробити вашу шкіру виглядати тьмяними і млявими.

Якщо ви хочете виглядати молодше не затінює вашому обличчі. Ви повинні піти на коротких шарів, щоб рух і дозволяють вашій шкірі вийти вперед і блиск.

Коротке волосся знову в моді великий шлях, і є проріз для всіх, так що йти коротким і показати своє обличчя.

3. Волосся Продукти для виділення шкіри

Право тіла у волоссі також може вплинути на ваш тон шкіри.

Наприклад, якщо у вас є тонке волосся, що сидить на вашій голові дати йому деякі тіла з лосьйоном і сушити, щоб надати йому тіла.

Це буде мати величезний вплив на ваш тон шкіри.

Волосся на злам близько до шкіри голови просто змушує вас виглядати суворим.

З іншого кучеряве волосся рукою нічого не робить для тонусу шкіри, так що прийняти завивають з ваших волосся з сироваткою.

4. Блискуче волосся здорові

Вона змушує вас виглядати повним життєвих сил і молодості.

Ви можете зберегти ваші волосся у відмінному стані по

Промивка в холодній воді після кондиціонування волосся, це забезпечить сяяти, як вона буде закрита кутикули в шкірі голови.

Рушник висушити волосся, щоб скоротити час висихання і при сушінні, використовувати патрубок на фен (для запобігання пошкодження), і коли сухий дати йому вибух холодного айил яка буде дійсно зробити його блиск.

Кисть регулярно і завжди, перш ніж лягати спати, щоб розподілити масло у волосся, щоб виступати в якості агента природного повітря.

Щоб зберегти своє волосся здоровими і переконайтеся, що ви стані разів на тиждень, навіть якщо у вас тонке волосся.

5. темне волосся

Може зробити вас виглядати старше, але якщо це Блискучі і глянсовий це нормально. Колір глазурі можна використовувати для великий вплив надати волоссю блиск і миттєво зробить вас виглядати молодше.

Прості поради вище не тільки зробить ваше волосся виглядають більшими, але також надають позитивний вплив на шкіру і обличчя, а також і як буде в поєднанні зробить вас виглядати молодше миттєво.