Історія макіяжу.

Як же ми, як люди добираються до точки, де ми, як правило, щорічно витрачають мільярди на косметику, і це стало звичайним соціальним для дівчаток носити косметику повсякденного Він упевнений, що охоплює засіб ще останнім часом не просто прокинутися одного ранку і вирішити, розмістити на вії, помада, підводка для очей, база, рум’яна і все відразу. Ні, це був, як і багато речей, поєднання речей з минулих століть.

Єгиптяни були первинні користуватися косметикою. Це було чотири тисячі років тому. Розумні гігієни і погляд були дуже значимі для людей Єгипту. У єгиптян було припущення, що поява була в прямій стик з благополуччям духу. Вони прагнули постійно виглядати і добре пахнути. І з цивілізацією, хто цінує свою зовнішність, суспільство неминуче збирається власних членів, які збираються, щоб спробувати квадрат поза. Але єгиптяни, будучи геніальним культури вони були, реалізовані косметики з причин, які були навіть багато розумних, ніж просто зробити спробу з’являються великі.

Суміш руди свинцю і міді відомі як Mesdemet було походження тіні. Темні відтінки їх думку, відкидається лихого ока від їх власних. Він абсолютно був додатково хорошим дезинфікуючим і помилка репелент. Коль був темної матерії, яка була спільно розмістити на круглих очей в овальну форму. Він абсолютно був з’єднанням свинцю, ясен, охра, мідь, і спалили мигдаль. Суміш червоної глини і води був доданий в щоки для подальшого підвищення їх зовнішній вигляд. Вони могли б також фарбувати нігті відтінки оранжевого і жовтого кольору з речовиною імені хною.

Як цивілізацій почали взаємодіяти один з альтернативними багато часто, мистецтво макіяжу була підхоплена греки від єгиптян. Вони пропонують себе блідою тінню з основою, що містить свинець у ньому. Це закінчилося тим, що термінал багато разів. Як римляни почали підібрати косметику застосовувати, прагнення до краси стало багато менше про функціоналізм і зробив сальто у багато більш незвичним маршрутами. Вони зможуть розширити свої нігті з комбінацією крові овець і підігрівом жиру в організмі. Старий римський громадянин одного разу сказала дама в той час як не пофарбовані, як їжі, а не солоні.

Сторіччя по тому після єгипетської імперії блідо, стиль у всьому світі було нормальним білим кольором шкіри. Темної, грубої обличчі була пов’язана з буттям плебейського, який виявив у секторі весь день поруч з нею чоловіка. Чим вищий клас, очевидно, жінки не брали участь у кропіткій роботі, як, що таким чином, вони залишилися під дахом і мав легкий особи.

Багатство часто вимірюється білий колір обличчя людини. Якщо особи було достатньо готівки, то ви не повинні працювати. Тому світлий тон шкіри був жахливо важливе значення для деяких членів суспільства. Для стимулювання цього погляду, дами використовують комбінацію гідроксиду, оксиду свинцю, і тип порошок карбонату малювати їх обличчя і тіла. На жаль, це викликало зазвичай смертельної грані результаті привести poisoning.To вилікувати цей недолік, хіміки в дев’ятнадцятому столітті, нарешті, створив поєднання оксиду цинку, що не блокували шкірі від того, щоб дихати і тримав осіб з цього обтяжливої отруєння свинцем смерті. Він абсолютно був настільки ефективним, що він все ще використовується в наші дні від виробників косметики.

Щедра і гламурних вечірок були проведені міські дами з одноразовими багатства в епохи короля Едуарда в Лондоні. Як господині партії, це було життєво важливо для них, щоб бути найпривабливішою дівчиною на заході, так що це абсолютно було жахливо для них життєво важливо, щоб виглядати як молодий, як вони імовірно могли. Місто і надмірного способу життя з такими факторами, як задимлене повітря, зроблених міст в цій точці, нездоровим харчуванням, і страшно дуже мало або взагалі не проявляти у віці дівчата швидко. Анти старіння і креми для обличчя, щоб приховати недоліки були значною мірою покладалися на жінок у цей період. Вони також поїздки в салоні. Він абсолютно був невеликою кількістю абсолютно різних в минулому, ніж вона знаходиться в даний час. Дами піде в задній вхід салонів і закривають свої обличчя, як вони увійшли в кожному Один з найбільш відомих з цих будинків стриманий красу був Будинок Cyclax, що може продати піни і червоніє дамам. Місіс Хеннінг, який був власником, продали і вийшли з кількома торгуємо для її відчайдушних клієнтів, які не хочуть, щоб хтось знав, що вони старіли.

Модні дівчата день благодійник всі ці роки помилок з практично необмежений вибір продуктів краси для будь-який погляд вони хочуть досягти. Існують тисячі компаній, які створюють продукти в даний час щорічно мільярд долара промисловості. Товари для догляду за шкірою продажу цілий рік, і навіть в часи рецесії. Так дами, забезпечують завдяки вашим предкам і їх турбота про його або її погляд, що у вас є в даний час.