як отримати ваші темні пахви легше

Час від часу у вас може бути темніше пахвовій проблеми. Дізнатися деякі методи, щоб полегшити ваш пахви знову.

Одна з проблем, деякі з них є те, що їх пахвовій області трохи темніше, ніж інші шкіри на тілі. Проблема в тому, що ви можете стати сам свідомі про проблема, особливо при носінні одягу, яка надає пахвовій області, яка є трохи занадто темним. Є кілька прийомів, які ви можете використовувати, які допоможуть вам зробити цю частину вашого тіла трохи світліше.

Перше, що ви можете зробити, це мити знизу області трохи по-іншому. Отримати деякі мило, яке дозволить позбутися від мертвої шкіри, що навколо пахвою. Взагалі це накопичення мертвих клітин шкіри, які є причиною більш темний колір.

Іноді дезодорант або антиперспірант, який ви використовуєте є причиною проблеми. Подивіться на дезодоранти, які зрозумілі без додавання кольору на них. Це має допомогти змінити зовнішній вигляд вашої області пахви зовсім небагато.

Є креми, які ви можете інвестувати в які висвітлять області пахви. Багато з цих зволожувачів. Спробуйте більш дешевої, перш ніж намагатися дорожчий бренд, щоб побачити, якщо ви отримуєте будь-які позитивні результати.

Одне велике зміна, що ви можете зробити, щоб голити пахви трохи по-іншому. Часом пахвою може стати темним або навіть червоні від дратівливих області. Отримати кращі креми для гоління і гелі буде більш хорошим для вашої шкіри. Ви могли б навіть зупинити гоління і перейти на інші продукти, які будуть видаляти волосся.

Іноді темні пахви проблема насправді гриб проблеми. Можливо, вам доведеться йти до лікаря і отримати належне крем, який можна наносити на область. Це допоможе змінити колір області та поліпшити стан речей для вас.

Подбайте про піт і вологу в пахвовій області. Якщо ваша шкіра надто вологий дуже довго вона може стати трохи темніше. Висихають цій області і поліпшити темні плями.