як доглядати за красиву шкіру з природних домашніх засобів

Справді, гарного щоденного догляду за шкірою є обов’язковим для підтримки вашої слави красивої шкіри. У цьому контексті, використовуючи саморобні продуктів є кращим способом, щоб зробити вашу шкіру сяяти природним. Дієта грає важливу роль у підтримці здоров’я шкіри. Дієта повинна постачати усі поживні речовини, необхідні для побудови охорони здоров’я, а саме, білків, вуглеводів, жирів, незамінних жирних кислот і всі необхідні вітаміни і мінерали. Така дієта буде складатися з ліберальної кількості насіння, горіхів і зернових, овочів і фруктів, а також спеціальних захисних продуктів, як молоко, рослинне масло, йогурт, мед і дріжджі.

Головна Поради для красивої шкіри: –

* Сік лайма є важливим природним допомоги для здорової шкіри.
* Ніколи не стиснути прищі як шкіра буде пороку і бактерії поширяться викликає більше прищів. Дозволити прищі висохнути на повітрі і обсипатися.
* Візьміть яєчний жовток і змішайте декілька крапель лайма і оливковою олією. Поширення на обличчя і залиште поки шкіра стає сухою. Змити водою із звичайною водою і сплеск на холодну воду.
* Не використовуйте агресивні миючі засоби, які пограбують вашу шкіру цінними маслами.
* Не тріть шкіру, так як це змусить шкіру надмірної видобутку нафти, забиваючи пори.
* Візьміть чотири столові ложки кожного з соку лайма і крижану воду. Просочіть ватяні диски в цій воді і місце над закриті повіки на 10 хвилин.
* Застосування м’якоть помідора ліберально на обличчі. Залиште це протягом години. Потім змити теплою водою. Повторіть це щодня. Ви будете мати гарний колір обличчя. Це також призведе до видалення потворний вигляд прищів в короткі терміни.
* Уникайте потрапляння хімічних речовин, як гель для волосся та спреї на вашій шкірі. Вони закупорюють пори і можуть навіть зашкодити шкірі.
* Бланширувати і подрібнити два мигдаль. Змішайте його з білим яйцем, в якій половина чайної ложки соку лайма був доданий. Поширення на обличчя і залиште на шкірі до стає сухою. Потім змити спочатку теплою водою, а потім холодною водою.
* Намагайтеся не торкатися до обличчя протягом дня як рукою торкнутися багатьох поверхнях, і ви можете передати бруд і бруд на вашому обличчі.
* Опустіть пальці у свіжих мандарина або апельсиновим соком. Застосувати його ліберально на обличчі, підборідді, шиї і лобі. Зробіть пасту з порошкоподібного в’яленими пунктів незрілих апельсинів. Використовуйте цю пасту на прищі і вугрі під час лягати спати.

Причини нездорової шкіри: –

* Неправильне харчування: – доопрацьована продукти, як біле борошно, цукор і вироби з ними, чай, кава і безалкогольні напої руйнують енергію, викликати зморшки, шкіру непривабливою і передчасного старіння.
* Недостатня чистка: – Дуже часто, наша шкіра виглядає чистою поверхнево, але вони насправді такими не є. Бруд і пил можна приховати в пори шкіри і закупорюють потові і сальні залози.
* Відсутність здорової крові: – Здорова кров додає блиск шкіри і зберігає її добре харчуватися, вологий, і вільний від сухості і шорсткості.