як використовувати шкіру в’яжучий тонера в рутині догляду за шкірою

Ми всі вчили, що мати привабливу шкіру ми повинні спочатку визначити, який тип шкіри у нас є і правильно мити і зволожують наші обличчя відповідно. Тим не менш, ще один дуже важливий крок у збереженні чистої, тоноване шкіри є використання тонера шкіру в’яжучий між миттям і зволожуючі вашому обличчі.

В’язкі звичайно згадуються як тонери і використовуються в основному для видалення масла і затягнути шкіру. Натуральні інгредієнти, такі як зелений чай, гамамелісу, календули, ромашки, деревію, кропиви, олія шавлії і масло авокадо, є основою для великої кількості найніжніших і ефективних в’яжучих. Іноді на спиртовій основі в’яжучих речовин використовується для очищення жирної шкіри, але вони можуть виявитися надмірно сушіння і позбавити шкіру ефірних масел, необхідних їй для максимального запасу здоров’я.

Дійсно ефективним в’язким тонер шкіри має поліпшити кровообіг в тканинах шкіри і змусити їх посилити, контроль поверхні на нафту і зниженням рН шкіри після очищення. Тонер також готує шкіру, видаляючи всі сліди макіяжу і останні відкриваючи пори перед нанесенням зволожуючого крему. Ви можете визначити, який тип обрати в’язким основі вашого типу шкіри і потреб. В’яжучий може бути використаний, щоб заспокоїти і заспокоїти роздратовану шкіру, сприяють загоєнню і видалити надлишок олії для запобігання можливих вугри і плями, а також, щоб ущільнити шкіру, щоб звести до мінімуму появу зморшок, запобігти провисання тканин і поліпшення зовнішнього вигляду шкіри загальний ,

По-перше, ваші повинні вимити обличчя ніжне миючий засіб, який підходить для вашого типу шкіри, будь то сухий, нормальної, комбінованої, жирної або чутливою. Уникайте агресивних миючих засобів або мила, які можуть позбавити шкіру, тим більше, що ви отримаєте, що додатковий крок очищення від застосування в’яжучий засіб. Висушіть обличчя з м’яким, чистим рушником, переважно з натуральних матеріалів. Використовуйте ватним тампоном або м’якої тканини застосовувати тонера на обличчя з ніжним ударів: спочатку в Т-зоні, а потім злегка на щоках. Нехай в’язким сухий на поверхні вашої шкіри, а потім нанесіть зволожуючий крем. Ви побачите, що ваша шкіра здається більш сприйнятливою до зволожуючим і поглинає його швидше. Крім того, використовуючи тонер інгібує масла на поверхні шкіри і запобігає прориви. Це три кроки процесу очищення слід робити два рази на день, один раз вранці і один раз ввечері.

Щоденне використання в’язким тонер шкіри допомагає зробити вашу шкіру більш чистою, прозорою і здоровою. При затягуванні вашої шкіри і видалення поверхневих масел і бактерій, ви можете значно поліпшити ваші обличчя.