як виглядає Джессіка Сімпсон

Тільки, як вони здійснити це? Особиста стилістів і список друзів дизайнера, безумовно, допоможе, але є й інші таємниці, які вони використовують, щоб зробити їх супер чудовий. Тепер ви можете мати супер гаряче здаються дуже схожими на знаменитостей платити мега баксів за! Один з ‘знаменитості’ Маленькі хитрощі, щоб носити нарощування волосся. Технічне обслуговування практично відсутня, але стилі і можливості безмежні! Попрощайтеся з нудним або поганих днів волосся взагалі, носячи чудесні нарощування волосся. Ви можете виглядати так само шикарно, як Джесіка або решті немовлята Голлівуду зробити крок у розширенні напряму. Ось трохи корисної інформації і порад, щоб ви на шляху до гламур!

Нарощування волосся бувають двох основних типів: окремі пасма і качки. Вони відрізняються за якістю їх макіяжу і в тому, як вони пов’язані, ваші реальні волосся.

Розширення можуть бути дуже довгими (до 30 “), але рекомендується для довжини, близько 22” для жінок середнього зросту. Є багато різних стилів на вибір.

Розширення не повинна застосовуватися будь-яка нижче базової шкіри голови (рівень середини вуха). Це дозволяє носити їх розширення до акцентують на можливості стилю.

Процес безболісний і одна навіть не помітите відчуття розширення після одного-двох днів носіння.

Догляд за нарощування волосся трохи відрізняється від догляду за нормальними волоссям. Ось декілька речей, які ви повинні знати:

– Використовуйте м’яку щітку, щоб почистити ваші волосся знизу вгору.
– У вільному зв’язати ваші волосся під час сну
– Чи не колір вашого власного волосся
– Запустіть пальці періодично через плетений розширень для запобігання сплутування
– Чи не розбризкуйте розширень з кондиціонерами для забезпечення їх завзятістю.