чоловічий зменшення грудей більше чоловіків, ніж жінок, вибрати для нього

Це не просто жінки, які виникли по зменшенню грудей пластична хірургія в ці дні. Це стає все більш поширеною серед чоловіків, щоб показати в офісі пластичного хірурга з проханням допомогти зменшити розмір своїх грудей.

Насправді, процедура зростає в геометричній прогресії популярність серед них, як у Сполучених Штатах і Об’єднаному Королівстві. За останніми даними, число операцій, щоб виправити гінекомастія, або великий чоловічий грудях, збільшилася на 44 відсотків протягом останнього року.

Гінекомастія є умова про те, надмірне тканини грудей і, хоча вона іноді може бути викликана певними препаратами, захворювання гормональний дисбаланс, у багатьох випадках, це просто генетична. Більшість чоловіків підлітки будуть пройти через період гінекомастії в той час як їх гормони змінювати і коригувати в період статевого дозрівання. Більшість чоловіків зросте з цієї фази, але деякі цього не роблять.

Насправді близько десяти відсотків чоловіків у зрілому віці з гінекомастії. Вони можуть в кінцевому підсумку з одних грудей набагато більше, ніж інші, або вони можуть бачити їх груди різко зростати з загальним збільшенням ваги. І вони не зменшуються досить обережні з дієтою та exercise.And тих, з цією умовою мабуть зазнати стільки ж соціальний тиск і відсутність впевненості в собі, як жінки з дуже маленькими грудьми.

Багато хто страждає від проблем із зображенням тіла і низька самооцінка через гінекомастії. Під час підліткового днів, ці люди, можливо, були дражнили в школі або тренажерний зал про жиру на грудях. Великі груди роблять їх настільки збентеженим. Хірургічне зменшення дає їм можливість жити своїм життям у дорозі щасливішими.

Основні чоловіки операції по зменшенню грудей виконується, поки пацієнт знаходиться під загальним наркозом. Потім хірург робить розріз навколо сосків, який простягається вниз до нижньої частини грудей. Шкіра натягується тому, а надлишок тканини видаляється. Будь-яка додаткова шкіра також вирізують, соски переміщені для природного погляду і розрізи закриті.

, Коли менш рішучі Чоловічий Зменшення грудей не потрібне, більш просту процедуру ліпосакції може бути все, що необхідно, в результаті чого менше і менше шрамів. Ліпосакція шрами зроблені під пахвами, і ванна канюля для всмоктування з зайвий жир грудей.

Результати є постійними, хоча груди може збільшуватися з будь-яких майбутніх великих ваги. Як правило, хоча, може призвести чоловіків набагато впевненіше життя після операції, знаючи, що не мети ті ж старі жорстокі жарти, чи не будуть вони повинні бути сором’язливим про груди в інтимних ситуаціях. І, мабуть, ці переваги стали досить привабливими, щоб спонукати десятки тисяч чоловіків на операцію з кожним роком.