приховати свій вік і нехай шкірні наповнювачі допомогти в пошуку роботи

У ринок вниз, конкуренція на ринку праці може бути жорстоким. Перші враження, здається, мають більше значення, коли є майже занадто багато шукачів, щоб пам’ятати. Багато літніх претенденти вважають, що їх віці дійсно має проти них в таких середовищах.

Коли компанії могли б їх забрати з будь-якого молодого, формувальну випускник коледжу з більш низькими вимогами зарплати, це робить його більш важким для мудрості і досвіду літніх працівників, щоб здаватися більш важливим.

За даними Комісії з рівних можливостей зайнятості, кількість скарг на дискримінацію за віком при прийомі на роботу практиці зазвичай піднімається у важкі економічні часи. Так коротко створення судових позовів, що може старших кандидатів зайнятості зробити, щоб збільшити свої шанси на роботу? Можливо, трохи ботокса може допомогти.

Наприклад, шкірний наповнювач, ботокс є однією з форм ботулінічного токсину і є номером один косметичної процедури у Сполучених Штатах, за даними Американського товариства пластичних хірургів. У 2008 році було зареєстровано більше 5000 тисяч процедур, що виконуються по всій країні. Ін’єкції речовини допомагають у згладжування мімічних зморшок, тимчасово паралізує м’язи, які викликають ці рядки.

Вони, зокрема допомогти людям з глибокими зморшками навколо носа і рота і навіть гусячі лапки по краях очей. Це безпечне та ефективне лікування, яке може стерти років від обличчя.

чого очікувати

Ця процедура, як правило, робиться в кабінеті лікаря; лікарнях не потрібні. Лікар буде адмініструвати деякі місцеві анестетики, щоб притупити шкіри уколів голкою. Шкіру потім вводили з речовиною при всіх цільових зморшок. У той час як немає простоїв, пов’язаних з цими процедурами, можуть бути деякі тимчасові побічні ефекти, як синці, почервоніння і ніжність шкіри.

Всі вони будуть зазвичай зникають протягом тижня, а може бути досить легко сховати за допомогою макіяжу. Результати будуть швидко очевидно, і може тривати до тих пір, поки 5:56 місяців до іншого лікування не потрібно.

Витрати зазвичай працюють кілька сотень доларів за лікування, але це значно нижче, ніж постійні збори пластикової хірургії і може бути легко коштує ціна, якщо вона допомагає підвищити упевненість заявника та оцінки її роботи!

Так що з шкірні наповнювачі ви зможете зробити більш сприятливе перше враження, дивлячись на всі сто і тримати потенційних роботодавців від правлячої ви на підставі якого віку ви виглядаєте. Ви можете заплутатися, за те, що навіть 10 років молодше, ніж ви і в жорсткій ринку праці, що, звичайно, не стало б!