відкриті секрети сухою шкірою

Ви можете піклуватися про сухій шкірі з кількома перевіреними часом, прості продукти. Там немає необхідності для патентованих компонентів або проривних технологій – чи роблять вони гарні чи ні, ще належить побачити, але ви, безумовно, збирається заплатити за свою маркетингову галас, і вам не потрібно.

Суха шкіра зустрічається в природі як ми стаємо старше, і наша шкіра зупиняє секретуючих стільки ж нафти, як це було раніше. Це послаблює вологості шкіри бар’єр, який утримує воду від випаровування через нього, тому наші сушить шкіру поза. Іноді проблема посилюється використання жорстких миючих засобів, які змивають масла, які ми робимо продукція; що бездоганно чисте почуття не хороший знак! Це посилюється ще й пральну занадто часто, або з використанням води, яка надто гаряча. Холодний, сухе повітря взимку не допомагає, або. Але немає нічого особливого про все це, а рішення не є спеціальними або екзотичні або.

Це ті конкретні речі, які будуть відновити життєздатність вашої шкіри:

1. вибрати миючий засіб, який зволожує шкіру, як він очищає. Продукти рослинного походження з переважним використанням мила кокосова, пальмова і оливкова олія є кращими.

2. використовувати вашу миючий засіб ввечері перед сном. Вранці просто промити в теплій воді.

3. гидрозолей тонер може зменшити ваші пори і гладкій шкірі. Використовуйте вранці і ввечері, після вмивання, Ботанічний тонери, на основі рожевої води, яблучного і гамамелісу є класикою, і був шанований як beautifiers за зрілою шкірою протягом сотень років. Уникайте тонери, які містять алкоголь або інші інгредієнти сушіння.

4. зволожують двічі на день, після вашого тонера, з рослинними, органічних зволожуючий крем. Це забезпечить натуральними маслами, що ваша шкіра може поглинути так вони змішуються з вашими натуральними маслами для зміцнення вашого вологи бар’єр. Вони також надають потужні антиоксидантні та протизапальні сполуки в глибокі шари шкіри, де вони можуть зробити, вони найкращі. Плюс вони зроблять Вашу шкіру гладкою і дивлячись шовковистою шляхом заповнення зазорів і щілин між клітинами шкіри. Уникайте мінеральних масел та інших інгредієнтів, які засмічення запобігти шкіру від дихання природно.

5. відлущує шкіру два рази на тиждень. Це видалить мертві клітини і поліпшити кровообіг вашої шкіри, надаючи їй здорове сяйво. Використовуйте зволожуючі ексфолиант, так що ви додаєте до змісту масла вашої шкіри, а не зменшити його.

Всього рослинні масла упаковані з антиоксидантами, вітамінами, мінералами та іншими сполуками, зцілення. Вони легко засвоюються вашої шкіри, так що ви отримаєте повну віддачу від них. Інші природні інгредієнти, такі як екстракт зеленого чаю і масло ши, кожен може доставити величезну користь вашій шкірі, не вдаючись до будь-якої спеціалізованої, перспективною технологією. Я не знайшов необхідності патентованих компонентів у будь-який з продуктів я використовую. Я переконайтеся, що вони всі органічні або природні і дикорослих, з мінімальною кількістю обробки.

Якщо ви подивитеся на красу Переваги оливкової олії або зеленого чаю, наприклад, ви зрозумієте, чому є всі підстави, щоб зосередитися на цілому рослинні для вашої внутрішньої і зовнішньої краси, і чому ви можете захотіти, щоб матері-природи роблять хімію Ви, а не косметичної компанії.