-Довге волосся, як годувати і доглядати за довгим волоссям

Довге волосся можуть бути красивими волоссям. Отримання від середніх до красивих волосся не дуже складно, однак, вона потребує гарного стиліста.

1). Довге волосся можуть отримувати реальну віддачу протягом додаткового часу і турботи. Довге волосся в першу чергу постраждали від людини з довгим волоссям. Пошкоджено, понесені неправильного догляду мокро, довге волосся. Ваші пальці є кращим інструментом для догляду за вологі, довге волосся. Пальці повинні бути використані для Detangle ваші довге волосся перед сушкою. Не використовуйте металеві шпильки і грубих гумках. Пластикові кліпси і волосся палички краще для ваших довгого волосся. Ваша сушарка повинна бути на слабкому вогні. Будь ласка, не забудьте використовувати незмивний кондиціонер. Догляд за довгим волоссям не важко, якщо ви просто витрачати час і зусилля.

3). Стиліст ви обираєте для догляду за довгим волоссям ваших найважливіших друг чи лютий ворог. Ми завжди пам’ятаємо, стиліста, який доглядає за довгим волоссям, будучи ножиць щасливі. Я також відчув стиліст, який не слухає мене, поділитися своїми цілями, протегує і не зацікавлений у мені. Уникайте цих стиліста як бляшки. Знайти стиліста, який розділяє вашу мету мати красиві і здорові довге волосся.

Номер чотири-Ви повинні відчувати себе комфортно зі своїм стилістом, перш ніж продовжити з оздобленням або інші процедури волосся. Подивіться, як ваш стиліст ручки ваші довге волосся-повагу до вашого волосся показано ніжний дотик, а не кинулися грубому наближенні. Ви повинні чекати, право стиліста запропонувати для Вас і йому дивитися на задню частину волосся разом. Будьте впевнені, щоб домовитися про суму волосся, щоб бути скорочені. Пам’ятайте, що мокре волосся скорочуються завжди виходить коротше, ніж первинний вигляд. Якщо ви згодні, змиритися з втратою вашого волосся, а довгостроковий план для ще більш красиві довге волосся.

Номер П’ять-Razoring і слайд-ріжучі і руйнівним для вашої довгого волосся. Обидва ці методи кутикулу наносять шкоду ремонту і не дозволяє для досягнення вашої мети здорові, красиві довге волосся.

Номер Шість Довге волосся більш пористі і старше коротке волосся. Використовуйте м’який шампунь, який не протягом тривалого з кондиціонерами, які не дозволяють шампунем, щоб очистити ваше волосся. Utilze глибокого лікування білка і кондиціонери з зволожувачами, на альтернативній основі. Після кожного шампуню, використовуйте крем-ополіскувач. Полоскання буде Detangle ваші волосся і розгладжують кутикулу.

7). Є ряд хороших продуктів, таких як Redken і Sebastina волосся продукти, які Ви можете використовувати для обробки ваших довгого волосся. Як до стиліста для рекомендації щодо того, які продукти краще для ваших довгого волосся.

Крок восьмий – Здорове волосся Ви завжди відображає загальний стан здоров’я – тому зверніть увагу на своє харчування і фізичні вправи. Дайте вашій шкірі голови поштовх пензлем сухе волосся щодня, починаючи з коренів. Використання натуральної щетини кабана, з дерев’яною основою. Це стимулюватиме коріння волосся і масаж м’язів волосистої частини голови.

Крок дев’ятий-Дізнатися, щоб насолоджуватися ним! Довге волосся пропонує багато різних поглядів. Це дійсно набагато більш універсальні, ніж коротке волосся! Попросіть вашого стиліста урок на швидкі зміни за допомогою скоб і волосся палички. Є багато книг і відео, щоб допомогти вам дізнатися основні або додаткові опліткою. Коли ви навчитеся легко обробляти ваші довжини, ви виявите, що це так подобається більше.