їжею, щоб уникнути, якщо ви хочете красиву шкіру

Здорове тіло, дорівнює красивої шкіри і проблеми зі здоров’ям викликають вугри, набряк, зміна кольору і купу інших проблем зі шкірою. Таким чином, реальний догляд за шкірою починається з здоровий спосіб життя. Все, що ми їмо, впливає наш зовнішній вигляд, так чому б не взяти деякі продукти з меню, щоб тримати нашу шкіру красивою?

Нам потрібні вуглеводи, білки і жири, навіть для правильного харчування, але деякі з них можуть впливати на наше здоров’я погано, особливо якщо споживається у великих кількостях. Білки має важливе значення для нашого здоров’я, але білка, в поєднанні з транс-жирних кислот і насичених жирів не допоможе вам на всіх. Ковбаса, бекон і яловичого фаршу є продукти, які містять ці шкідливі комбінації. Це тріо шкідливо для шкіри, тому що вони роблять шкіру зморшок і паливо процеси старіння. Масла Масло і частково гідрогенізовані рослинні містять транс-жирних кислот, а також. Ця їжа не зовсім погано для вас, але якщо ви споживаєте його регулярно, ви будете відчувати зміни шкіри. Якщо ці продукти на свій регулярний раціон, постарайтеся припинити їсти їх протягом декількох тижнів і перевірте результат вашої нової дієті робить на вашу шкіру.

Дієтологи ніколи не рекомендував би дати до вуглеводів повністю, тому що вони дійсно корисні. Тим не менш, деякі продукти, які містять вуглеводи бувають шкідливі комбінації, які роблять рівень глюкози в крові шип. І високий рівень глюкози у відмінному стані для шкіри шкідливих впливів і запалень з’являтися. Паста, запечена квасоля і родзинки є продукти, які можуть раптово підвищенню рівня глюкози в крові. Хоча квасоля та інші бобові містять вітаміни і корисні мінеральні речовини, печені боби та консерви, приготовлені з інгредієнтів, які впливають на рівень глюкози погано.

Харчування, як торти, хліб, цукор, крупи, повну жиру морозива відносяться до категорії високого глікемічного них. Це означає, що у них є багато вуглеводів, які швидко перетравлюються після вживання. Їжа, яка має високий глікемічний індекс може викликати акне. І їжа з низьким глікемічним індексом вважається більш корисним для вашого тіла. Низький глікемічний продукти з цільного зерна, фрукти, овочі. Є більше овочів завжди хороше рішення для того, щоб поліпшити своє здоров’я, але ви повинні вибрати сирі овочі приготував з них. Картопляні чіпси і картопля фрі зроблений з картоплі, але ви не можете називати це ‘їжі рослинного’ здоровий вибір.

Алкоголь не робить будь-яку користь для вашої шкіри, а також, так як вона змушує тіло для зневоднення. Чим більше рідини ви втрачаєте більш суха шкіра стає вашою, і сухої шкіри викликає зморшки і передчасне старіння. Крім того, регулярні питущих є проблеми з печінкою, які впливають на здоров’я шкіри і викликати ще більше проблем. Застосовуючи всі перераховані вище методи, які більше не будуть необхідні будь-які інші поради по красі.