як отримати кращий по догляду за волоссям для вашого волосся характеру

Що ваші волосся говорять про вас? Ви сухим і ламким, дикий і неслухняний, або блискучими і здоровими? Гарне волосся це все про вибір правильного догляду за волоссям, який буде відповідати вашому типу волосся, щоб “Т”. Тому, перш ніж запустити прямо в магазин косметики та парфумерії на розі, щоб запасти, читайте на способи визначення вашого типу волосся і вибрати по догляду за волоссям, які будуть працювати краще для вас. У нас є всі поради вам потрібно, щоб виставляти напоказ найздоровіші голову на плаху!
який тип волосся ви?
Перший крок у виборі правильних продуктів по догляду за волоссям є аналіз вигляд волосся у вас є. Ваш гриву природно кучеряві або прямі, як стріла? У вас є багато, або це досить тонкий? Ви миєте волосся щодня, або ви виявите, що ви можете пропустити день тут і там? Якщо ваше волосся було хімічно оброблені з забарвленням процесів або хімічної завивкою, це також впливає на тип догляду за волоссям, ви повинні використовувати.
Це також важливо думати про те, який стиль, який ви збираєтеся, так як правильні продукти по догляду за волоссям можуть допомогти вам досягти цього. Існують шампуні і укладання волосся, які створять обсягу або додати блиску. Якщо ваші волосся має тенденцію завивають легко, ви можете знайти згладжування по догляду за волоссям, які будуть тримати тих frizzies в страху. Найкраще, щоб знати тип продуктів, які ви шукаєте, перш ніж відправитися в косметичний відділ вашого місцевого універмагу, тому що вибір по догляду за волоссям може легко призвести до плутанини.
де шукати
Багато людей будуть відправитися в салон для їх догляду за волоссям, яка є хорошим способом гарантувати, що вони отримують деталь високої якості, які повинні виконувати те, що вона обіцяє. Проте, салон продукти, як правило, працюють на більш дорогий стороні, в результаті чого багато інших в іншому місці шукати кращого догляду за волоссям. Є багато хороших варіантів на полицях своїх ланцюгів знижка, до тих пір, як ви знаєте, як до магазину порівняння.
По-перше, перевірити перші три інгредієнти або так в дорожчих продуктах догляду за волоссям. Це будуть найважливіші речовини, щоб перевірити, коли ви знаходитесь порівнюють. Потім знайти ці ж самі компоненти у верхній частині списку деяких з більш економічним аналоги. Це може зайняти кілька спроб і помилок, щоб знайти правильний продукт по догляду за волоссям для вас, але це набагато менш болісно, ​​коли ви витрачаєте $ 2 на пляшку шампуню, а не 15 $!
Правильні продукти по догляду за волоссям може зробити перерву або ваш робити, так що ходити по магазинах навколо, щоб знайти кращий вибір для вас. Ваша чудова грива будуть вам вдячні!