як запобігти забарвлених зубів

Підтримування вашої зуби білими не так просто, як здається. Ваші зуби були засипані хімічних речовин, ферментів і фарбування агентів кожен раз, коли ви їсте.

Наступні 5 кроків допоможе зберегти вашу посмішку чистими і білими.

Крок 1

Вам потрібно виробити звичку чистити зуби із зубною пастою принаймні, два рази на день або, переважно, після кожного прийому їжі. Роблячи це регулярно, допоможе зменшити накопичення плям. Час, необхідний, щоб чистити зуби повинна бути близько 3 до 4 хвилин. Так само, як чистити зуби ви повинні також нитка їх, так як це допоможе зняти будь шматки їжі зубної щітки швидше за все, пропустить.

Крок 2

Інший спосіб допомогти відбілити зуби є використання отбеливающей зубної пасти. Вони значною мірою сприяли і багато брендів доступні. Перш ніж купувати зубну пасту забезпечення затверджується Американської стоматологічної асоціації (ADA) і клінічно доведено для відбілювання зубів. Важливо, щоб перевірити це, тому що є багато відбілююча зубна паста продуктів, що не були клінічно протестовані. Краще не використовувати відбілюючих зубних паст щоденний, тому що багато з них можуть бути абразивними і пошкодити ваші зуби в довгостроковій перспективі.

Крок 3

Відвідайте стоматолога кожні 6 місяців на регулярні стоматологічні огляди. Ваш стоматолог може порадити вам роботи, яка повинна допомогти поліпшити здоров’я ваших зубів. Це може включати чистку зубів для видалення плям, які накопичилися через куріння, червоне вино і продукти. Якщо ваші зуби забарвлюються у зв’язку з знебарвлені пігменти всередині зуба то, звичайна чистка зубів не буде ефективним.

Крок 4

Для більш серйозних знебарвленого зубів є варіант відбілювання. Цей вид лікування може бути виконана вашим стоматологом. Лікування включає в себе застосування відбілювач для зубів. Ультрафіолетове світло використовується для запуску відбілювач у відбілюючий плями на зовнішній поверхні зубів. Кількість процедур залежатиме від серйозності фарбування і кожної обробки займає близько 30 хвилин до 1 години.
Відбілювання зубів може також здійснюватися на дому з домашнього відбілювання набори. У комплект зазвичай включає в себе пластикові капи. Капи заповнюють відбілюючим гелем і кріпиться до зубів. Залежно від ступеня забруднення капи, можливо, доведеться носити протягом до 2 годин за одну сесію. Тим не менш, ADA не рекомендується використовувати на позабіржовому відбілювання комплекти, тому що відбілювачі можуть пошкодити ясна.

Крок 5

Для зубів, які фарбували у зв’язку з інфекцією або захворюванням, може знадобитися більш ухилення процедур. Одним з них є використання шпону. Вініри синтетичних оболонок, які застосовуються до кожного порушеного зуба. Щоб застосувати ці вініри ваші справжні зуби, можливо, повинні бути подані до переконатися, що вони відповідають правильно. Ця опція є ефективним, але дорогим.