як використовувати аромати, щоб зробити ваше постільна білизна пахнути краще

Духи є хорошим способом зберегти ваші нове постільна білизна. Ряду ароматів доступні, які ідеально підходять для використання на постільна білизна. Багато хто з цих продуктів мають аромат, який дозволяє їм завжди запах, як ніби вони щойно з сушарки. Ці спреї є ідеальними, коли вам потрібно, щоб освіжити одяг, які були збережені протягом тривалого часу. Магазини, як Crabtree & Evelyn і L’Occitane нести ароматні спреї.

типи ароматів доступні

Є безліч ароматів, які ідеально підходять для використання з постільною білизною. Свіжа постільна білизна пахне, а також океанські, є популярним вибором. Вони мають чистий, приємний запах. Інші відповідні варіанти включають лавандою і рожевою водою. Обидва цих пропонуємо кілька більш аромат, не будучи владним.

типи аромат продуктів

Спреї є найбільш популярним вибором для освіження білизни. Тим не менш, деякі з них можуть містити компоненти, які можуть бути шкідливими для здоров’я органів дихання. Інші варіанти включають попурі, яку легко розмістити в ящиках використанням саше. Саші завжди може бути поповнений з свіжим попурі в міру необхідності. Коли це можливо, зверніть увагу на продукти, які краще для навколишнього середовища.

можливі вигоди від використання аромат для постільної білизни

Сучасні аромати білизна з льону виникла вода, що використовується у Франції. За допомогою цієї води на постільну білизну вважалося, внести свій внесок у безтурботний сон. Багато аромати використовуються для ароматерапії мають постільної білизни властивостями. Один популярний аромат, який, як вважають, зняти стрес є лаванди. Лаванда часто використовується в ароматерапії продуктів, особливо тих, покликаних сприяти спокійного сну.