які вітаміни для нігтів може поліпшити здоров’я ваших нігтів

Взявши кілька важливих вітамінів для нігтів, ви можете мати красиві і привабливі нігті, які ви завжди мріяли.

Ви змушені тримати ваші нігті коротко підстрижені внаслідок розщеплення і лущення? Ви намагаєтеся, щоб тримати їх прихованими, тому що ви сором’язливі про непривабливих хребтів і рвані кутикули? Ваші нігті деформовані, тонкі, або плоска? Чи є вони сухі, слабкі, тендітні? Вони ростуть повільно або легко ламаються?

Ви постійно в пошуках рішень, щоб допомогти побудувати сильні, здорові нігті, які ви можете професійно манікюр, фарбувати елегантних кольорів і відображати з гордістю? Ну, відповідь може бути настільки ж просто, як кілька основних вітамінів і мінералів, які дуже важливі для поліпшення здоров’я і зовнішнього вигляду нігтів.

Колір, форму, текстуру, і сили ваші нігті відображають ваше загальне здоров’я в цілому, і, звертаючи увагу на зміни або питання, ви можете визначити будь вітамінів або мінеральних речовин у вашому тілі. Як і все інше, ваші нігті вимагають правильного харчування рости, але активний спосіб життя часто ускладнюють, щоб завжди підтримувати здорову дієту. Взявши кілька добавок, ви можете дати вашому тілу, що йому потрібно, щоб допомогти створити гарний, міцні нігті.

Ваші нігті складаються з білка, відомого як кератин, тому приймати добавки, які будують кератину, такі як амінокислоти і вітаміни С і Е, є одним з кращих способів поліпшити зовнішній вигляд нігтів.

Виправити тонких або слабких нігтів з вітаміном В, особливо В12 і В7 (біотин), які обидва дуже ефективні в збільшенні товщини нігтя, сприяючи нормальному росту, і ремонт рваних кутикули. Вітамін В12 також може сприяти зміні кольору надмірно вигнуті нігті. Забезпечення того, щоб у вас достатньо кальцію у вашому раціоні також допоможе сприяти сильні, здорові нігті, проте, пам’ятайте, що ваш організм потребує вітаміну D для надання допомоги в абсорбції кальцію, тому переконайтеся, що ви додаєте це в свій список добавок. Кремній є також відмінним способом для створення нігтів сила і є багато природних джерел для цієї потужної мінерально.

Допомогти усунути білі плями з цинком. Правильне нігті ложку з залізом. Лікування нігтів повісити з вітаміном С і фолієвою кислотою. У вас є потворні розколів, тріщин або хребти? Спробуйте додати деякі риб’ячий жир або лляне масло в свій раціон, щоб звернути назад можливого дефіциту омега-3.

Ваші нігті, можливо, намагається привернути вашу увагу, і якщо ви не задоволені тим, як вони виглядають, це може бути час, щоб вивчити вашу дієту і розглянути питання про включення деяких важливих доповнень. Вітаміни для нігтів можуть поліпшити свої сили і в той же час поява підвищення вашого загального стану здоров’я.