чоловічої шкіри догляд

У цій красі свідомого суспільства, все більше і більше людей беруть зусилля, щоб піклуватися про свою зовнішність і поліпшити свої звички догляду. Вони приділяють більше уваги своїй шкірі і хочуть відчувати себе краще. Гарна шкіра не тільки дає людям упевненість, що вони здорові, але він також підвищив їх рівня довіри, оскільки вони можуть вселяв іншим на робочому місці.

Попит на чоловіків по догляду за шкірою на посилення тенденції і є набагато більше інформації про те, як люди можуть піклуватися про свою шкіру в порівнянні з двадцять років тому.

Пройшли ті часи, коли догляд за шкірою був тільки турботою жінки. Сьогодні, догляд за шкірою більше не вважається жіночим річ ​​і чоловікам дозволяється займатися своєї шкіри без жодного сорому чи провини. Якщо це природна річ для жінок, щоб піклуватися про свою шкіру, то чому б не для чоловіків?

Тепер, це більше, ніж просто щоденний ритуал для очищення і зволоження шкіри, як все більше чоловіків збираються для догляду за обличчям та курортів регулярно. Звідси і термін «метросексуал», який був використаний для опису молодий, сучасний, міський людина, яка не соромлячись, щоб насолодитися гарною одягу, косметичні процедури, ретельний догляд і стильного життя.

Чоловіки не повинні використовувати своїх дружин по догляду за шкірою з зручності у зв’язку з відмінностями в їх властивості шкіри. Чоловіча шкіра відрізняється від жіночої.

Насамперед, він товщі і міцніше, тому що шкіра складається з більш колагену і еластину, ніж у жінок. Тому чоловіки, як правило, мають менше зморшок і тонких ліній.

Далі, чоловіки мають великі пори і їх шкіра жирна 15%, ніж у жінок, як їх сальні залози є більш продуктивними. Це збільшення виділень масла, (викликане чоловічого гормону тестостерону), змащувати шкіру і зменшити ознаки старіння, але він може забивати пори від бруду і мертвих клітин і викликають проблеми акне.

З жирною шкірою, чоловіки, як правило, щоб залучити більше бруду на їх шкіру і їх щоденного гоління буде викликати висипання, втрата мастила і посилює шкіри. Таким чином, глибоке очищення є обов’язковим. Зволоження дуже важливо, щоб вибрати натуральні продукти, стан шкіри і дати вам захист від сонця в той же час.

Хоча чоловіки в даний час більше стурбовані своєї шкіри, вони, як правило, зайняті люди, і більшість з них не хоче витрачати багато часу, піклуючись про свою шкіру. Ну, все, що потрібно всього 10 хвилин на день на їх догляду за шкірою рутини.

Справді, по догляду за шкірою для чоловіків аналогічна для жінок. Три простих кроки щодня: очистити, тон і зволожують, і вони знаходяться на шляху до досягнення більш здоровою і чистій шкірі.