скільки коштує лазерна епіляція вартість

Якщо ви хочете знати, скільки лазерної епіляції витрат читайте нижче, щоб побачити те, що я знайшов після виконання деяких великий пошук по темі.

Є кілька чинників, які необхідно враховувати при встановленні вартості лазерного лікування:

По-перше, різні центри лазерної мають різну політику для створення вартості – у деяких є плоскі плати за різні послуги, лазерне видалення волосся, деякі заряду на відрізку часу, та все ж деякі стягують певну суму в кожному лазерному імпульсі.

Наступним важливим моментом є те, як товстий волосся. У більшості випадків люди з більш товсті волосся платитимуть більше, ніж люди з менш густим волоссям. Крім того, різниця в тон шкіри і колір волосся має велике значення для встановлення ціни.

Лазерні процедури найбільш ефективні для людей з більш світлою шкірою і темним волоссям як лазерний промінь потребує темний колір, щоб працювати ефективно. Так що, якщо ви светлокожая і мають темне волосся, ви повинні очікувати, щоб платити менше.

Іншим важливим моментом є те, наскільки велика область, яку ви хочете, щоб ваше волосся видаляються с. Як правило, чим більше площа, тим більше вартості. Приклад: волосся видаляються з задньої коштуватиме значно більше, ніж волосся видалені з верхньої губи. Крім того різних областях потрібно різну кількість процедур для більш постійного ефекту. Інший приклад: спини може знадобитися до 7 – 8 процедур у той час як постійне видалення волосся верхня губа, можливо, буде потрібно не більше 4 або 5.

Нарешті, майте на увазі, що ціни змінюються в залежності від розташування центру. Служба в середині заході і заході вартість буде коштувати вам більше, ніж те, що ви може бути пред’явлено звинувачення, якщо ви лікувалися в півдні. Лазерні процедури видалення волосся стоять в основному на сході і заході вартості.

Середня ціна на лазерної епіляції становить близько $ 360. Один присід може коштувати цілих $ 750. Як я сказав раніше успішного видалення небажаного волосся назавжди потрібно принаймні кілька засідань, а значить, ви повинні чекати, щоб заплатити як мінімум $ 3500 для повної процедури видалення волосся назад. Така ж процедура може доходити до $ 6000.