підтяжка шиї розглянути можливі ускладнення, перш, ніж вибрати

Як і в будь косметичної хірургії, хірургії шиї має свої ризики і можливі ускладнення. Шия операція також називається platysmaplasty і проводитися з метою корекції провисання або зморшкуватою шкіри в горлі і області щелепи, яке відбувається через старіння або крайня втрата ваги.

Кращий спосіб запобігти будь-які ускладнення, які можуть виникнути у зв’язку з процедурою platysmaplasty це вибрати хірурга ви довіряєте, і мати повне консультації. Вони повинні перевірити, щоб переконатися, що ви перебуваєте в гарному фізичному та психічному здоров’ї, перш ніж погодитися провести операцію. Вони можуть також пропозиція здійснювати інші види лікування в той час як ви перебуваєте під анестезією для шиї ліфт, такі як підтяжка обличчя, так що це також те, що вам потрібно, щоб ретельно розглянути.

Досвід і успішні до операції є двома найбільш важливими якостями ваш хірург повинен мати для цієї процедури. Постійне пошкодження нерва може відбутися в цій області, якщо операція виконана неправильно. Існує також ризик утворення рубців, які можуть бути опуклими і непридатним, якщо ваш хірург не може правильно роблять розріз або шов рани; непривабливий рубців може також відбуватися на основі пацієнта все заживає по-різному.

Ваш лікар повинен знати з досвіду, де кращі місця для розрізів і працюватиме, щоб мінімізувати розмір і кількість рубців, що ви відчуєте. Вони будуть ідеально спробувати зробити надрізи в області, яка, як правило, приховані від простого подання, наприклад за вухами.

Platysmaplasty також поширюються загальні ризики, пов’язані з всі операції, такі як інфекція в місці стібки або побічні реакції на наркоз. Обидві ці проблеми можна уникнути, якщо ви готові до операції та обговорили попереднього реакції ви, можливо, був загальним або місцевим наркозом, і якщо ви будете слідувати конкретні післяопераційному вашого хірурга і відновлення інструкції.

Завжди намагайтеся тримати стібки чистоті і не допускати одяг, яка треться об рані. Це дозволить знизити ваші шанси на інфекцію. Намагайтеся не повертати голову або шию, і носити хірургічна пов’язка і наголов’я тих пір, поки ваш лікар рекомендує.

Вас можуть виникнути деякі болю і дискомфорт і може з’явитися набряк або синці, які, як правило, не про що турбуватися, однак, якщо ви відчуваєте надмірне набухання або згортання крові, це може бути необхідно для подальшого хірургічного лікування для видалення рідини або згустки.

Якщо ви стурбовані тим, зателефонуйте своєму лікарю для їх експертів. Ця операція, як правило, з низьким рівнем ризику і має великі результати, коли виконані правильно, але це допомагає бути в курсі можливих проблем, щоб ви знали, що робити, якщо ви відчуваєте їх самостійно.