пошуку кращих анти зморшок продуктів – контрольний список

Ви розчаровані з зморшок шкіри? Ви пробували ряд кремів і лосьйонів, всі з яких виявилися неефективними? Є так багато варіантів там, вона може бути трохи важко вибрати кращих анти зморшок продуктів з них. Ось простий контрольний список, який допоможе вам у прийнятті правильного рішення.

На що звернути увагу в кращих анти зморшок продуктів:

– Перевірте інгредієнтів. Чи існують які-небудь хімічні речовини всередині?
Багато спільних шкіри креми містять агресивні хімічні речовини всередині. Це включає в себе парабени і алкоголю. Парабени є ефективними консерванти, використовувані, щоб зробити продукти довше на полиці. Вони також є небезпечними канцерогенами і можуть викликати рак у довгостроковій перспективі.

Алкоголь робить шкіру сухою. Там просто немає причин використовувати такі агресивні хімікати, коли є кращі, природні альтернативи.

– Чи є в ньому колаген?
Колаген є невід’ємною частиною догляду за шкірою анти зморшок. Цей білок поряд з еластином, несе відповідальність за ведення шкіру пружною і еластичною. Так це буде виглядати крем, що містить колаген не добре для шкіри.

Факт – молекули колагену занадто великі за розміром бути вбирається в шкіру при місцевому застосуванні. Такий продукт не буде набагато ефективніше у справі звернення назад зморшок від вашої шкіри.

– Зверніть увагу на натуральні інгредієнти
Щоб зробити шкіру молодою, вам потрібен спосіб природно збільшити виробництво колагену в шкірі. Натуральні інгредієнти, як Cynergy TK може допомогти вам зробити це ефективно. Це витяг з вовни овець Нової Зеландії був знайдений для підвищення колагену і еластину в шкірі значно. Кращий анти зморшок продуктів, безсумнівно, є цей дивовижний інгредієнт.

Активний Манука Мед інше природне речовина, яка допомагає в збільшенні виробництва колагену і еластину в організмі. Це також дуже ефективні для захисту шкіри від бактеріальних інфекцій.

– Які ще проблеми він вирішує?
Поряд зі зморшками, є деякі загальні проблеми, як сухість шкіри і пігментних плям, які розвиваються з віком. Хороший продукт повинен бути в змозі піклуватися про них теж.

Вакаме є японський морських бурих водоростей, який захищає шкіру від ультрафіолетових променів сонця. Так як ці промені несуть основну відповідальність за формування віці місці, цей інгредієнт є ефективним захистом від цих плям.

Завод масла макадамії і авокадо дуже добре зволожує шкіру природним шляхом.

Тепер, коли ви знаєте, що робить для кращих анти зморшок продуктів, що не звертайте увагу на маркетинговий обман. У деяких досліджень, і прийняти обгрунтоване рішення про те, що краще для вас.