перший візит до збільшення грудей хірург

Перед Ваш перший візит до пластичного хірурга офісу, як ви будете визначати розмір ви думаєте, добре лягають на вас. Так як збільшення грудей змінює розмір і форма жіночих грудей таким вибором правильного розміру є важливим фактором. Під час консультації з хірургом обговорити розмір, який може задовольнити ваш зріст, форма тіла і існуючі тканини молочної залози. Лікарі просять пацієнта, що розмір чашки вони хочуть, і вони можуть почути речі, як “невеликий C-чашки” або “як великий, як Памела Андерсон.” Це допомагає хірургу вибрати правильний розмір імплантату працювати. Проте, остаточне рішення щодо саме те, що розмір грудей імплантати використовуються, залежить від пацієнта. Діапазон суду імплантатів рекомендуємо спробувати на (усередині культур-вгору), щоб можна було оцінити, який розмір найкраще може підійти, хоча це всього лише
приблизними орієнтиром.

Існують різні варіанти для грудей підвищення хірургії, все з зростаючим рівнем безпеки, менше часу відновлення, і дешевше з кожним днем. У зв’язку з цим різні варіанти, процедура продовжує рости в популярності. Тепер вони можуть вибрати будь-який розмір і вибрати кілька варіантів процедури залежно від їх переваг.

Підвищення вашої грудей не означає те ж саме раніше-величезний, жорсткий набір неприродною на вигляд груди краще всього підходить для порно зірки і фотомоделі Playboy. Тепер, збільшення грудей може бути практично неможливо виявити, якщо ви хочете його бачити. Якщо Ви зважилися на невелику модифікацію розмір, форму і почуваю-ваш лікар може зробити це. Настроювані грудей раніше ніколи не було реальністю, але сьогодні вони стають все більш і більш норми.

Чому жінки воліють мати збільшення грудей?
1. Щоб збільшити розмір своїх грудей.
2. Щоб відновити повноту, втрачених в результаті грудного вигодовування і / або віку.
3. Щоб збалансувати асиметричної грудей.
4. Для підвищення самооцінки.

Імплантат варіанти:
1. Фізіологічним розчином або силіконовим гелем імплантати
2. Гладка поверхню або текстурованою поверхнею. Текстуровані імплантати можуть бути «макро» або «мікро»
3. Круглі або сльозогінним впав (анатомічної) форми
4. Низьким, середнім або високим імплантати профільної проекції

Відповідний вік для збільшення грудей?
В ідеалі ви повинні бути старше 18 років. Тим не менш, в деяких випадках можуть бути зроблені виключення для дівчаток, які 16 або 17. Головне правило чекати не менше трьох років після початку менструації.