отримати, що яскраві, білі посмішки

Усі люблять яскраву білу посмішку і, якщо ви хочете поліпшити ваш є різні продукти та процедури, які доступні на ринку. Пару десятиліть тому, якби ви хотіли, щоб відбілити зуби, ви просто щіткою з відбілюючої зубної пасти. Але тепер, нові і більш ефективні в домашніх умовах відбілювання зубів
процедури доступні.

В офісі відбілювання зубів є дуже ефективним, але він також може бути трудомістким і дорогим. Вони також вимагають часті злети дотик. Зараз існує кілька будинку відбілювання зубів
продукти, які дають вам найкращі результати відбілювання зубів.

Основному, будинки відбілювання зубів
робиться трьома різними способами. Кисть на відбілювання досить багато, що це звучить як, просто пензлем формулу і дайте йому висохнути на ваших зубах. Компоненти працюють на кожному окремому зубі, щоб дати вам помітно яскравіше зубів. Недоліком цього методу є те, що через слини, формула не може залишатися сухим рівномірно на зуби протягом необхідного часу і результати можуть час від часу бути плямистим.

Смужки для відбілювання зубів є другий варіант. Вони дуже прості не в використанні і потрібні зовсім немає часу, щоб підготуватися. Ви тільки шкірку видаляє з пакету, дотримуватися їх до зубів і залиште на деякий час. Смуги може бути трохи важко розмістити на нижніх зубах. Крім того, через природних заглиблень і пазів зубів, інгредієнтів на смужки не може увійти в контакт з усіма частинами зубів.

Лотки з отбеливающими гелями є найбільш ефективною процедурою, яка дасть кращі відбілювання зубів
привести. Вони є найбільш доступними і найбільш ефективного дому відбілювання зубів
процедури. Більшість відбілювання гелі доступні у вашому стоматологів по суті такою ж, як ви купуєте в аптеці в відбілюванні лоток. Будьте обережні, щоб не залишити відбілювача на занадто довго, тому що це може призвести до підвищеної чутливості зубів. Це відбувається через гліцерин, який використовується в гелі, як зберігання агента. Хоча немає нічого поганого з гліцерином як такий, він може зробити вологу з емалі, щоб прискорити процес відбілювання. Цього можна уникнути за набори для відбілювання, які не використовують гліцерин в якості основи.

Після досягнення кращих результатів відбілювання зубів можливо в домашніх умовах, важливо, щоб слідувати за цим з належною стоматологічної допомоги. Для людей з зубами, які дуже сприйнятливі до розпаду, мета зубної пасти буде хороший варіант, тому що він має додатковий фтор. рука і молот також має широкий спектр стоматологічних гігієни, які ви можете використовувати на щоденній основі. Рука і молот відбілювання зубів ракета-носій використовується разом з вашою звичайною зубної пасти може допомогти вам зберегти ваші яскраві перлинні білі будинки.