нових методів ліпосакції для більш певний тіла

Останнім часом було багато досягнень в області косметичної хірургії. За допомогою цих досягнень, спостерігається збільшення альтернативи різні пластикові та косметичних процедур хірургії. З медичною наукою, нових відкриттів, нових методів, які винайшов стали менш інвазивної, пропонуючи набагато швидше, час відновлення.

Те ж саме відноситься до косметичної хірургії ліпосакції. Торонто заснований пластичний хірург використовує це процедура пластичної хірургії, щоб видалити зайвий жир з різних частин вашого тіла, наприклад, руки, стегна, живіт, сідниці і т.д., щоб дати вам більше скульптурні і контури тіла. Якщо ви думаєте проходження процедури ліпосакції, вам слід поговорити з вашим місцевим хірургом і попросити у нього різні нові методи, які доступні, а які люксів вам найкраще. У разі, якщо ваш місцевий хірург не знає ці методи, знайти досвідченого пластичного хірурга і обговорити процедуру, його відновлення і побічні ефекти з ним.

У цій статті ми розглянемо різні нові методи ліпосакції.

ліпоскульптура

Ця техніка призначена для тих, хто хоче м’язових функцій тіла. Вам не доведеться турбуватися про побічні ефекти і рубців від цього методу пластичної хірургії ліпосакції. Торонто на основі пластичного хірурга є ефективним провести операцію тільки з невеликих розрізів. Таким чином, є мірою шанси рубців. Ця процедура в основному використовує жир технології передачі. Той факт, віддалені від однієї частини тіла потім повторно депонований в інших місцях на тілі, щоб дати більш тоноване вигляд. Відновлення після цієї процедури, як менш як кілька днів. Однак, ви, можливо, доведеться чекати принаймні протягом шести місяців, щоб побачити повний результати процедури.

лазерна ліпосакція

Там було все більш широке використання лазерів в процедуру ліпосакції. У цьому виді ліпосакції, слабкий лазер використовується для розрідження жиру в організмі. Рідкий жир набагато легше видалити з організму. Це також полегшує введення меншу трубку, щоб висмоктати небажаного жиру з організму. Лазерна ліпосакція набагато менш інвазивної, ніж традиційна ліпосакція. Місцева анестезія може бути використаний замість загальним для цієї процедури. Використання місцевої анестезії зводить до мінімуму ризик і максимізує результати.
Бо це дуже менш інвазивні методи косметичної хірургії ліпосакція, Торонто пластичного хірурга гарантує, що пацієнт пройшли цю процедуру повертається до своєї нормальної діяльності через день або два. Також називають розумним ліпосакція, лазерна ліпосакція стає все більш і більш популярним. Завдяки зростаючій популярності процедура поширюється і стає доступним у багатьох інших центрах. Процедура дає негайні результати, які тривають довше, ніж традиційна ліпосакція.

струменем води ліпосакція

У цьому виді ліпосакції, тиск води використовується для відокремлює жирові клітини з організму, не пошкоджуючи клітини крові і нервів багато. “Вимиваються” жир відсмоктується потім так само, як в традиційній техніці ліпосакції. Відновлювальний період для цієї процедури, як правило, лише кілька днів.
Перш ніж іти на косметичну операцію ліпосакції, жителі Торонто необхідно проконсультуватися з пластичним хірургом, щоб перевірити, який з цих методів є найбільш підходящим для вас.