знайти правильний стиль підходить вам зробити прорив

Пан Лі одного разу сказав, що є два основних принципи срібла колокація орнаментом. Один з них, щоб знайти правильний стиль підходить самостійно. Інший спосіб полягає в ногу ближче з модою припливу. Тоді Ви знайшли свій правильний стиль? Ви готові змінити себе?

Взагалі кажучи, існує кілька принципів, щоб ви добре знаєте. Без них, може бути, це легко для вас, щоб зробити помилку. Тому, знаючи, що робить великі різниці.

Добре, тепер я познайомлю вас з першим принципом про це. Всі разом, срібні прикраси, який вставляється хороші коштовності користується популярністю у широкого споживача. Але, Увага! Якщо ви не знаєте, ці принципи, ви будете в помилках, які ви не помітили протягом тривалого часу. Тоді ваші необгрунтовані колокація буде повний провал у вашому платті. Насправді, дорогоцінних каменів мають різні кольори. Багато споживачів просто привертає їх барвистими квітами, але ніколи не помічають своїх міркувань. Наприклад, срібла, який вставлений з бірюзовою повинні бути узгоджені з чорні одягу, оскільки вона може виділити ваш благородства. Вірте чи ні, це факт. Якщо дорогоцінний камінь є червоний кораліти, то який колір одягу ви виберете? Якщо ви скажете мені, що ваша відповідь білі, привітання до вас. Я повинен визнати, що ви є досвідченим. Чому? Білі одягу може прийти на допомогу в налаштуваннях свого чистоти геть перевагу. Крім цього, Ви помітили великої різниці між барвистими дорогоцінними каменями і дорогоцінними каменями твердих колір? Зазвичай срібні прикраси з барвистими дорогоцінний камінь більше підходить для молодих дівчат, у той час як зрілі жінки могли вибрати дорогоцінний камінь твердий колір носити. Це сильно відрізняється колокації. Отже, коли ви одягайтеся, не забувайте цю точку.

Далі, я поведу вас в інший світ, який повний великих кільця і ​​локони. Як відомо, багаті кольори завжди працює, як модні елементи в руках дизайнерів. В даний час барвистих моделювання, як правило, улюблені більшістю дівчина поп 20 років. Це стало свого роду тенденцією носити кільце з великим кільцем і деякі локони. Ви можете зображення, що такого роду кільця виготовлені з одного великого кільця і ​​декількох колечок, яка сповнена підстрибуючи дотик. Використовуйте це, щоб відповідати вашому обличчю з почуттям контуру, я впевнений, ви будете перетворюватися на дівчину, яка виглядає так вперед. Тим не менш, це ще не все. Будьте терплячі, ви повинні носити пару Жан. Добре, тепер, він повинен збільшити залучення найближчим часом.

Тут я представлю вам два способи моди. Перший ролик про барвисті ювелірних виробів зі срібла. І інші про кругову очних крапель. Чи є у вас їх?